برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در قم

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ -  ۲۱:۰۰ تعداد بازدید: 88

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از برگزاری آزمون ورود  به حرفه مهندسان، کاردان‏های فنی ساختمان و معماران تجربی با حضور 3 هزار و 646 نفر در قم در روزهای پنجشنبه و جمعه 3 و 4 مهرماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم، مهندس امین مقومی اظهار داشت: در راستای اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسان برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال بکار مهندسی در رشته‌های عمران، معماری، مکانیک، برق، نقشه‌برداری، شهرسازی و ترافیک همزمان با سراسر کشور در روزهای  پنجشنبه و جمعه 3 و 4 مهرماه در دانشگاه قم برگزار می شود.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم با اشاره به تعداد شرکت کنندگان در این آزمون اظهار داشت: در مجموع 3 هزار و 646 نفر در قم در این آزمون ثبت نام کردند که از این تعداد 3هزار و 119 نفر آقا و  527 خانم هستند
.
مقومی گفت: كارت ورود به آزمون از روز شنبه 29 شهریورماه بر روي سایت www.inbr.ir  قابل دریافت است و ضروري است هر يك از داوطلبان ابتدا راهنمای شرکت در جلسه آزمون‌ها را مطالعه و سپس با وارد كردن مشخصات خود در سامانه، پرينت كارت شناسایي آزمون خود را تهيه کنند.

وی افزود: برای قبول شدگان در این آزمون پس از تکمیل مدارک مورد نیاز، پروانه اشتغال به کار صادر می شود و این افراد می توانند فعالیت رسمی خود را آغاز کنند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم بیان داشت: آزمون نظارت رشته های معماری و عمران و همچنین آزمون رشته های شهرسازی، نقشه برداری و ترافیک صبح روز پنجشنبه 3 مهرماه به صورت تستی برگزار می شود.

وی ادامه داد: آزمون اجرای رشته های معماری و عمران و همچنین آزمون نظارت رشته های تاسیسات برقی و مکانیکی ساعت 15 روز پنجشنبه و آزمون محاسبات رشته عمران و طراحی رشته های تاسیسات برقی و مکانیکی نیز در ساعت 8 صبح روز جمعه 4 مهرماه برگزار می شود.

مقومی همچنین بیان داشت: آزمون کاردان های فنی ساختمان در روز پنجشنبه3 مهرماه و آزمون تعیین صلاحیت حرفه اي معماران تجربی صبح  روز جمعه 4 مهرماه در دانشگاه قم برگزار می شود.

وی عنوان کرد: با توجه به شيوع ويروس كرونا و وضعیت قرمز استان قم در این زمینه، رعایت دستورالعمل هاي بهداشتي وزارت بهداشت از جمله زدن ماسک برای حضور در جلسه آزمون الزامی است.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :