برگزاری اولین دوره آنلاین آموزشی تربیت مدرسان رسمی و بین المللی ساختمان پایدار

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ -  ۱۲:۲۰ تعداد بازدید: 201

اولین دوره آنلاین آموزشی تربیت مدرسان رسمی و بین المللی ساختمان پایدار با همکاری شورای ساختمان پایدار اتریش و مطابق با استاندارد بین المللی DGNB برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان، اولین دوره آنلاین آموزش تربیت مدرسان رسمی و بین المللی ساختمان پیرو انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان با شورای ساختمان پایدار اتریش در محل شورای مرکزی برگزار شد.

این موضوع طی یک سال گذشته در شورای هفتم و کمیسیون انرژی پیگیری شده بود و سرانجام در شورای هشتم به امضای احمد خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان رسید.

اولین دوره آموزشی تربیت مدرسان رسمی و بین المللی ساختمان پایدار طی سه روز برگزار شد. در روز اول برگزاری این دوره، توضیحاتی در خصوص کلیات این دوره، مراحل دوره، گواهینامه رسمی آن و مباحثی که در این دوره پرداخته می شود،  مطرح شد.

در این دوره، دکتر مرل استاد رسمی و بین المللی موسسه DGNB آلمان مباحثی چون طراحی و ارزیابی پایداری, طراحی و ساخت جامع جامعه نگر، طراحی و معضلات اجتماعی سلامتی و رضایت کاربر، طراحی در جهت چرخه زندگی ارزیابی, چرخه زندگی حفظ منابع و محیط زیست و طراحی یکپارچه را ارائه کرد.

 شرکت کنندگان در دوره مذکور پس از قبولی در آزمون موسسه بیان جیبی موفق به اخذ تاییدیه مدرسی مباحث پایدار از سوی سازمان مذکور می‌شوند و می‌توانند مباحث پایداری و استاندارد زیست محیطی ساختمان ‏DGNB وی را در سراسر کشور تدریس کنند و امکان دریافت گواهینامه رسمی طی دوره از موسسه DGNB آلمان را خواهند داشت.

همچنین پس از این دوره شرکت کنندگان می ‌توانند در دوره مشاوری و ممیزی ساختمانهای سبز نیز شرکت کنند.
مطالب مرتبط

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :