افتتاح ساختمان جدید دفتر نمایندگی نظام مهندسی در زابل

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ -  ۲۳:۲۰ تعداد بازدید: 88

ساختمان جدید دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان در شهرستان زابل در حالی به بهره برداری رسید که در مراسم افتتاح ساختمان با رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به صورت مجازی ارتباط برقرار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان، این دفتر به متراژ حدود 500 متر مربع شامل بخش های اداری و سالن اجتماعات با حضور جمعی از مسئولان استانی و سخنرانی آنلاین رییس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، افتتاح شد. 

مدیر کل راه و شهرسازی استان، فرماندار زابل، معاونین شهردار و اعضای شورای این شهر، از مدعوین این جلسه بودند. 

پس از افتتاح این دفتر، با حضور رییس و اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، از مهندسان پیشکسوت در عرصه ساختمان شهرستان زابل تقدیر و تشکر به عمل آمد. 

دکتر کامبیز نرماشیری رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان در خصوص افتتاح این ساختمان گفت: دفتر نمایندگی سازمان در زابل در سال 82 در یک دفتر استیجاری آغاز  به کار کرد و با گذشت بیش از 15 سال از شروع به کار این دفتر، هر ساله شاهد افزایش اعتماد و گرایش مردم به استفاده از خدمات مهندسی در این شهرستان بوده ایم. 

وی افزود: تنها در سال 98 حدود 60 هزار مترمربع پروانه ساختمانی در این واحد صادر شده است که در مقایسه با سال های قبل رشد قابل ملاحظه ای داشته است.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :