مهندس قنبری رییس نظام مهندسی البرز انتخاب شد

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ -  ۲۳:۳۰ تعداد بازدید: 139

یکصدمین جلسه هیات مدیره دوره چهارم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز با دستور انتخاب هیات رییسه سال سوم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، یکصدمین جلسه هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز با حضور مهندس بنی هاشمی به عنوان نماینده اداره کل راه و شهرسازی استان البرز و با دستور انتخاب هیات رییسه سال سوم دوره چهارم در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.

بعد از آن مهندس هوشنگ کاتب احدی به عنوان رییس سنی جلسه و مهندس علیرضا صنوبر به عنوان منشی جلسه مستقر شدند و در ادامه نوبت به رای گیری در خصوص نحوه رای گیری و سپس معرفی کاندیداهای پست های مختلف رسید.

در ادامه و پس از اعلام کاندیداتوری، با رای اعضای هیات مدیره سازمان, مهندس شهروز قنبری به عنوان رییس سازمان برای یک دوره یکساله انتخاب شد.

همچنین مهندس محمدرضا ریاحی خواه به عنوان نایب رییس اول سازمان ، مهندس فرهاد غلامی به عنوان نایب رییس دوم سازمان و مهندس سیروس افشار به عنوان دبیر سازمان برای یک دوره یکساله از سوی هیات مدیره سازمان انتخاب شدند.

سپس هیات رییسه سازمان به منظور انتخاب خزانه دار سازمان وارد شور شدند که در نتیجه آن دکتر کوروش غفاری را به عنوان خزانه دار به هیات مدیره معرفی کردند که این انتخاب به تایید اعضای هیات مدیره سازمان نیز رسید.

در ابتدای جلسه مهندس صنوبر ریاست وقت سازمان از همه اعضای هیات مدیره و هیات رییسه برای همکاری در طی این دوره تشکر کرد و خواستار استقرار هیات رییسه سنی برای برگزاری انتخابات هیات رییسه سال سوم شد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :