بازدید از بزرگترین بیمارستان بیماران سرطانی شمال شرق کشور

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ -  ۱۳:۴۷ تعداد بازدید: 87

رئیس و اعضای هیأت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی از بزرگترین بیمارستان بیماران سرطانی شمال شرق کشور بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی به اتفاق اعضای هیأت رئیسه سازمان از بیمارستان ۱۹۸ تختخوابی تازه تأسیس «عباس ناظران» در منطقه قاسم آباد مشهد بازدید کردند. 

مهندس محمد حسین شرکاء و همراهان در جلسه ای که با حضور مهندس۰ مستشاری رئیس هیأت مدیره و مهندس‌افراسیابی مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد، دکترموسوی تقی آبادی نائب‌رئیس‌سازمان و دکتر نوبری دبیر سازمان نظام مهندسی ساختمان تشکیل شد، از تلاش های این انجمن در ساخت بنایی ارزشمند با پشتوانه مردمی و مهندسی قدردانی کرد.

در این جلسه مهندس شرکاء گفت: بنای این بیمارستان برپایه اندیشه و خرد مهندسی ساختمان و با رعایت اصول فنی و تخصصی و به همت بانیان‌خیراندیش آن در حوزه درمان و سلامت مردم برای بیماران سرطانی ساخته شده که جای قدردانی و تشکر دارد و باید با افتخار دست مریزاد بگوییم.

در ادامه، مدیرعامل انجمن خیریه بیماران سرطانی مشهد گزارشی از روند ساخت بیمارستان ۱۹۸ تختخوابی عباس ناظران را تشریح کرد و گفت: این بیمارستان در زمینی به مساحت ۱۸هزار و ۵۰۰مربع و با زیربنای ۲۹ هزار متر مربع در پنج طبقه شامل بخش های کودکان، زنان و مردان ساخته شده که دارای شش اتاق عمل و اورژانس است و بالغ بر ۱۱۰میلیارد تومان توسط مردم خیر اندیش هزینه شده است.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :