برگزاری نمایشگاه تخصصی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در اصفهان

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ -  ۱۶:۱۰ تعداد بازدید: 254

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب در اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان،  نوزدهمین نمایشگاه تخصصی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان، روسای اتحادیه‌های مهندسی ساختمان و فعالان بخش خصوصی برگزار شد.

مهندس عسکری، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان در آیین افتتاح نمایشگاه‌های سرمایشی گرمایشی و صنعت آب اظهارداشت: حضور و برگزاری نمایشگاه‌ها راه حلی برای تبادل نظر علاقه مندان، فعالان و تولیدکنندگان است.

وی افزود: این نمایشگاه‌ها می‌تواند راه حلی برای رونق اقتصادی و موتور پیشرانی برای شکوفایی اقتصادی باشد.

در همین حال، دکتر قاضی‌عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان در آیین افتتاح نمایشگاه‌های سرمایشی گرمایشی و صنعت آب گفت: نعمت وجود نمایشگاه بین‌المللی استان اصفهان را باید قدر بدانیم و نمایشگاه‌های بیشتری را در این محل برگزار کنیم تا منجر به توسعه اقتصادی و گردش مالی خوبی در استان شود. 

وی با بیان اینکه در حوزه تاسیسات به ویژه سیستم گرمایشی ساختمان‌ها دچار مشکلاتی هستیم، اظهارداشت: متاسفانه بخشی از آلودگی هوای اصفهان به وضعیت سیستم تاسیسات ساختمان و نظام ساختمان سازی بازمی‌گردد.

 این نمایشگاه از ۶ تا ۱۰ بهمن‌ماه از ساعت 10 الی 18 با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :