پیام مهندس خرم به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ -  ۲۱:۱۱ تعداد بازدید: 295

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان به مناسبت فرا رسیدن  ۲۲ بهمن ماه، چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس احمد خرم، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان به مناسبت فرا رسیدن  ۲۲ بهمن ماه، چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، پیام تبریکی به شرح ذیل صادر کرد.

بسم الله الرّحمن الرّحیم
انقلاب اسلامی ايران تجلی شكوهمند حماسه ای تاریخی است که در بهمن ۱۳۵۷ با همبستگی و پایداری مردم در پرتو اندیشه استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی به رهبری مدبرانه حضرت امام خمینی(ره) با ایثارگری ها و رشادت های شیر زنان و دلیر مردان و خون پاک شهدای انقلاب شکوفا گردید.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای همیشه جاوید انقلاب ، چهره ها و شخصیت های سیاسی و مذهبی که در سیاه چال های مخوف رژیم طاغوت و تبعیدگاه ها برای پیروزی انقلاب با پایمردی و مجاهدت تلاش نموده اند ، سالروز پیروزی افتخار آفرین انقلاب اسلامی را گرامی داشته و این طلوع پر فروغ را بر ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم. 

همانگونه که جوانان و نیروهای انقلابی در طی چهار دهه پس از پیروزی انقلاب در صحنه های دفاع مقدس ، اقتصاد و سازندگی کشور شرافتمندانه نقش آفرینی کرده اند، اکنون نیز نسل جوان است که باید با حضور فعال ، پرشور و آگاهانه در صحنه های علمی ، اقتصادی و فرهنگی در تداوم آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته و قله های پیشرفت و اقتدار را فتح نمایند.

امید است با اتحاد و همدلی دولتمردان ، دست اندرکاران ، صاحب نظران و نمایندگان محترم مردم در راستای حل بحران های اقتصادی و رضایت مندی و ایجاد شور و انگیزه در آحاد جامعه تلاشی مضاعف بعمل آید.

آرزوی سلامتی ، سربلندی و توفیق روز افزون همگان را از آستان حضرت حق مسالت دارم.

احمد خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :