برگزاری چهارمین جلسه گروه تخصصی نقشه برداری با حضور مهندس مومنی مقدم

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ -  ۱۱:۵۳ تعداد بازدید: 323

چهارمین جلسه گروه تخصصی نقشه برداری شورای مرکزی به صورت حضوري و مجازي با حضور مهندس مومنی مقدم، مدیر اجرایی سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، چهارمین جلسه گروه تخصصی نقشه برداری شورای مرکزی به صورت حضوري و مجازي و با حضور مهندس مومنی مقدم، مدیر اجرایی سازمان نظام مهندسی ساختمان و مشاركت تمامي اعضا برگزار شد.

این جلسه با تاکید بر «پیگیری و مکاتبات لازم در خصوص تدوین و تصویب مبحث نقشه برداری و شرح خدمات نقشه برداری»، «تعیین عناوین کارگروه ها و مسئولیت های مربوطه» و «برگزاری جلسه با کارگروه مشترک راهبردی اداره ثبت اسناد و املاک کشور برای بررسی مشکلات مربوط به تفکیک و بازرسی میدانی و دستوراالعمل تفکیک آپارتمان به منظور رسیدن به وحدت رویه» برگزار شد.

در همین حال، دکتر یزدانی رئیس گروه تخصصی نقشه برداری ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور مهندس مومنی مقدم در چهارمین جلسه گروه، توضیحاتی در خصوص تفکیک نقشه برداری، تدوین مبانی قیمت گذاری خدمات نقشه برداری و تدوین مبحث نقشه برداری ارائه کرد و سپس اعضای جلسه به برخی موارد و مشکلات موجود اشاره کردند.

 مهندس مومنی مقدم ضمن آرزوی توفیق به اعضای منتخب گروه تخصصی نقشه برداری، تدوین و تصویب مبحث رشته نقشه برداری را امری ضروری دانست و دستور پیگیری صادر کرد.

وی همچنین مطالبی درباره صلاحیت اجرای رشته نقشه برداری ارائه کرد و ضمن توضیح در خصوص نحوه تهیه مبانی قیمت گذاری توسط شرکت مشاور شهریگ با تاکید بر بازنگری جداول و شرح خدمات ارائه شده، درخواست داشت که گروه تخصصی در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :