برگزاری دویست و هفتاد و دومین جلسه شورای مرکزی با ۵ دستور کار

نسخه چاپی  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ -  ۱۹:۴۲ تعداد بازدید: 705

دویست و هفتاد و دومین جلسه شورای مرکزی امروز سه شنبه به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، دویست و هفتاد و دومین جلسه شورای مرکزی روز سه شنبه، بیست و دوم تیرماه با حضور ریاست سازمان و اکثریت اعضای شورای مرکزی به صورت حضوری و مجازی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در محل سالن جلسات سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شد.

«اتخاذ تصميم در مورد برگزارى هيات عمومى سال ١٤٠٠»، «بررسى و پيشنهاد چگونگى اظهارنظر و تصويب بودجه سال ١٤٠٠ استان‌ها» و «بررسى و اتخاذ تصميم درخصوص موارد و مصاديق پذيرش همزمان مسئوليت هاى داراى تعارض منافع در خدمات مهندسى»، «گزارش اقدامات انجام شده موضوع بيمه تامين اجتماعى مهندسان» و «بررسى پیش نویس نظامنامه نحوه تعیین صلاحیت مجریان و سازندگان مسکن و ساختمان»؛ پنج دستور کار دویست و هفتاد و دومین جلسه شورای مرکزی بودند.

در این جلسه مهندس خرم، ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان گزارش جامعی از اقدامات انجام شده درخصوص موضوع بيمه تامين اجتماعى مهندسان ارائه کرد.

در دویست و هفتاد و دومین جلسه شورای مرکزی، در ابتدا دستور کار اتخاذ تصمیم درباره  برگزارى هيات عمومى سال ١٤٠٠ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضای شورای مرکزی ضمن موافقت با تشکیل کارگروه در این باره، ادامه پیگیری ها را به هیات رییسه شورای مرکزی تفویض اختیار کردند.

همچنین در این جلسه با بررسی پیشنهادات چگونگى تصویب بودجه سال ١٤٠٠ استان‌ها، مقرر شد براساس نرخ تورم بانک مرکزی در پایان سال ٩٩ اقدام شده و بر این اساس با وزارت راه و شهرسازی نیز مکاتبه شود.

 در دویست و هفتاد و دومین جلسه شورای مرکزی، درخصوص موارد و مصاديق پذيرش همزمان مسئوليت هاى داراى تعارض منافع در خدمات مهندسی بحث و بررسی و پس از بیان نقطه نظرات، مقرر شد ١٢ نفر از اعضاي شورای مرکزی در جلسه ای که با حضور وزیر راه و شهرسازی و تعدادی روسای سازمان استان‌ها در روزهای آتی تشکیل می شود، حضور داشته باشند.

مشاهده گزارش تصویری


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :