مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

نظام مهندسی باید به پژوهش بهای بیشتری دهد

نسخه چاپی  ۱۳۹۳/۰۴/۲۴ -  ۱۲:۱۸ تعداد بازدید: 1643

ريیس امور آموزش و پژوهش سازمان نظام مهندسي ساختمان استان کردستان بر لزوم توجه بيشتر سازمان هاي کشور به امور پژوهش تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان ، دکتر جمال مشتاق با عنوان اينکه پژوهش در دنياي امروز از شاخض هاي مهم و کليدي توسعه ي هر جامعه اي بشمار مي رود افزود: متاسفانه در سطح جامعه و بخصوص در سازمان نظام مهندسي آنچنان که شايسته است به اين امر بها داده نشده است.

وي عدم اهتمام به امور پژوهش را موجب رکود علمي جامعه مهندسي و به تبع آن تنزل و عدم پيشرفت کمي و کيفي ساخت و سازها دانست و اظهار داشت: به روز رساني دانش روز مهندسي در ارتقاي سطح زندگي و امنيت عمراني جامعه و همچنين ارتقاي جايگاه مهندس در اجتماع نقش غير قابل انکاري دارد.

دکتر مشتاق با تاکيد بر بازنگري جايگاه پژوهش در نظام مهندسي خواستار تدوين خط مشي ها و برنامه ريزي هاي  کوتاه و بلند مدت در اين رابطه شد.

وي بازتعريف جايگاه پژوهش و اهتمام به اين امر، حمايت از پژوهشگران و ايجاد بسترهاي لازم براي پژوهشگران را از نکاتي توصيف کرد که براي رشد پژوهش ضروري خواهد بود.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :