مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

افزایش صادرات خدمات فنی و مهندسی

نسخه چاپی  ۱۳۹۳/۰۴/۲۴ -  ۱۲:۲۰ تعداد بازدید: 1619

دبیر انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران گفت: صادرات خدمات فنی و مهندسی ایران در سال 91 به 2 میلیارد و 322 میلیون دلار رسید که طبق برنامه‌ریزی‌ها باید به 10 میلیارد دلار در کمتر از 5 سال برسد.


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، سیامک دولتشاهی اظهار داشت: رویکرد دولت یازدهم توسعه فعالیت بخش خصوصی در زمینه های مختلف به ویژه صادرات خدمات فنی و مهندسی است و این امر به رشد اقتصادی کشور کمک خواهد کرد. وی افزود: بر اساس گزارش اخیر وزارت صنعت سال گذشته ارزش صادرات خدمات فنی و مهندسی کشور به 2 میلیارد و 261 میلیون دلار رسید.


وی ارزش صادرات خدمات فنی و مهندسی ایران در سال 91 را 2 میلیارد و 322 میلیون دلار ذکر کرد و افزود: بسترسازی و ایجاد زمینه های لازم برای افزایش صادرات خدمات فنی و مهندسی و رفع مسائل و مشکلات صادراتی شرکت های ایرانی از مهمترین هدف این انجمن است.


دولتشاهی با اشاره به راه اندازی دفتر انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران خاطرنشان کرد: انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران هم اکنون 123 شرکت فعال در زمینه های مشاوره و پیمانکاری دولتی، نیمه دولتی و خصوصی این بخش را زیر پوشش دارد و خدمات فنی و مهندسی را به 46 کشور صادر می‌کند.


دولتشاهی با بیان اینکه چشم انداز کوتاه مدت صادرات خدمات فنی و مهندسی کشور دستیابی به 10 میلیارد دلار در کمتر از 5 سال است، افزود: انتظار می رود در بلند مدت به رقم 20 میلیارد دلار دست یابیم که این ارقام با توجه به توانمندی این بخش امکان پذیر است.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :