مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

جلسه کمیسیون خدمات مهندسی شورای مرکزی برگزار شد

نسخه چاپی  ۱۳۹۳/۰۵/۲۶ -  ۱۲:۰۳ تعداد بازدید: 928

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ،  جلسه کمیسیون خدمات مهندسی شورای مرکزی در تاریخ 1393/5/21 ، با حضور اعضاء کمیسیون در ساختمان شورای مرکزی برگزار شد .


در این جلسه ،بند های شرح خدمات کمیسیون خدمات مهندسی و اشتغال مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد هر یک از اعضای کمیسیون نسبت به بررسی سوابق و اقدامات گذشته و ارائه پیشنهادات لازم جهت تنظیم برنامه های کمیسیون در جلسه آتی، اقدام نمایند.


همچنین فعالیت ها و اقدامات انجام شده کمیسیون در دوره پنجم مورد بررسی قرار گرفت و مقررگردید مواردی که به اتمام نرسیده  با توجه به شرح وظایف کمیسیون در جلسات آتی مورد بررسی قرار گیرد .

در خاتمه ،موضوع نظارت بر استاندارد های اجباری در مراحل تولید ،توزیع و مصرف مصالح ساختمانی مطرح و مقرر شد طی نامه ای به سازمان ملی استاندارد ایران و مرکز تحقیقات راه ومسکن، شهرسازی ِوزارت راه و شهرسازی از نمایندگان آنها در جلسه آتی کمیسیون دعوت بعمل آید.   

گزارش تصویری :

http://www.irceo.net/gallery.aspx?id=521


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :