مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

مراسم تحليف قبول شدگان آزمون آذر ۹۲ سازمان نظام مهندسی استان کردستان برگزار شد

نسخه چاپی  ۱۳۹۳/۰۴/۱۱ -  ۱۵:۲۲ تعداد بازدید: 937

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی و به نقل از سایت سازمان نظام مهندسی استان کردستان ، مراسم تحلیف قبول شدگان آزمون ورود به حرفه آذر ماه 92 سازمان نظام مهندسی استان کردستان برگزار شد.
 رئيس سازمان نظام مهندسي ساختمان کردستان طي سخناني ضمن تبريک به مهندسين قبول شده در آزمون آذر 92 گزارشي از فعاليت هاي انجام شده سازمان را ارائه نمود.

دکتر ثابتي ضمن استقبال از مشارکت اعضا در امورات سازمان، از هرگونه انتقاد و پيشنهادي در جهت تعالي سازمان استقبال کرد و با تشريح فعاليت هاي هيات مديره، تلاش آنان را کسب رضايت شهروندان و اعضاي سازمان عنوان نمود.

در اين مراسم دکتر جمال مشتاق مدير امور آموزش و پژوهش سازمان نيز به ارائه نکاتي درباره مبحث 2 مقررات ملي ساختمان پرداخت و  با دعوت از مهندسين در جهت اشراف بر قوانين ملي ساختمان رعايت قانون را ضامن سلامت و کيفيت کار اعضا توصيف کرد..

دکتر بختيار بهرامي رئيس کميته آموزش سازمان نيز طي سخناني مباحث مهم پيرامون مبحث 4 قانون نظام مهندسي را تشريح کرد.

ارائه شيوه ارجاع کار و ضوابط شهري توسط سرکار خانم مهندس محمدي نماينده شهرداري، ارجاع کار سازمان و گزارشي از روند فني و اجرايي سازمان توسط مهندس نادر گودرزي مدير فني و اجرايي نظام مهندسي ساختمان کردستان از ديگر برنامه هاي برگزار شده اين مراسم بود.

همچنين در ادامه مهندس خالد کريمي به ارائه مباحثي درباره الزامات مکانيک و هماهنگي با ساير رشته ها پرداخت.

در پايان اين مراسم، مراسم سوگند نامه مهندسي و تحويل پروانه ها به اعضاي قبول شده برگزار شد.

اين مراسم با همکاري امور آموزش و پژوهش و واحد صدور پروانه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان برگزار گرديد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :