زمان ارسال مقالات به سومین همایش ملی فناوری های نوین ساختمان تمدید شد

نسخه چاپی  ۱۳۹۳/۰۴/۱۵ -  ۱۵:۳۱ تعداد بازدید: 1471

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، مهندس محمد حسن اکبر زاده ابراهیمی با اشاره به فعال شدن دبیرخانه سومین همایش فناوریهای نوین بر لزوم ارتباط مستمر با دبیرخانه را لازم شمرد و گفت :با توجه به درخواست های متعدد از سوی دانشجویان ، اساتید ، محققان ، اعضاء محترم سازمانهای نظام مهندسی و کاردانی سراسر کشور و سایر تشکل های حرفه ای برای حضور علمی در همایش و به جهت بهره گیری از طیف گسترده اندیشه ها در حوزه فناوریهای نوین صنعت ساختمان زمان ارسال مقالات تمدید شد .
وی افزود: با توجه به مشارکت گسترده اساتید، دانشجویان و متخصصین مرتبط با صنعت ساختمان و حمایت معنوی دست اندرکاران وتشکلهای مهندسی، نشان دهنده این است که این همایش به جایگاه علمی قابل توجهی دست یافته و انتظارات مخاطبین آن در زمینه علمی و اجرائی در هر دوره بیشتر می شود.
مهندس اکبر زاده اظهار داشت سومین همایش فناوریهای نوین همرا ه با کارگاه های آموزشی و نشست های علمی وتخصصی و نمایشگاههای فناوریهای نوین صنعت ساختمان و صنعتی سازی نیمه دوم شهریور (۲۰و ۲۱)ماه سال جاری تجربه‌ها، چالش‌ها، افق‌های فناوری های نوین در هوشمند سازی ساختمان را برگزار می کند.
وی گفت :شرکت در همایش و کارگاههای تخصص آن دارای امتیاز ویژه دوره آموزشی برای ارتقاء پایه پروانه اشتغال به کار مهندسان و کاردان های فنی ساختمان می باشد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :