معاون امور مسكن و ساختمان وزير راه و شهرسازی:

نسخه چاپی  ۱۳۹۳/۰۴/۱۷ -  ۱۵:۴۳ تعداد بازدید: 1485

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی دکتر مظاهریان، معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه طرح مسکن اجتماعی در حال طراحی است، گفت: تا 2 ماه آینده وجوه مختلف این طرح‌ آماده ارائه به بخش‌های مختلف مسکن می‌شود.

 

وی در ادامه افزود: بخش‌هایی از این طرح نیاز به قانون‌گذاری و آیین‌نامه دارد و بخش‌هایی نیز نیازمند کسب مجوز‌های متعدد برای پیشرفت پروژه است.

 

مظاهریان با اشاره به اینکه اظهارنظرهای مجلس برای طرح مسکن اجتماعی بسیار مهم است، گفت: نامه‌هایی از سوی وزارت راه و شهرسازی با مهر غیرقابل استناد در اختیار مجلس گذاشته شده است.

 

معاون امور مسكن و ساختمان وزير راه وشهرسازی در ادامه تصریح کرد: از نظرات کارشناسی نمایندگان مجلس در این طرح استفاده و کمیسیون عمران در جریان پیشرفت‌های این طرح است.

 

مظاهریان با اشاره به اینکه فرآیند مسکن اجتماعی در حال تهیه است، گفت: وزارت راه و شهرسازی اجازه مطرح شدن موضوعات این طرح در صحنه‌های مختلف تخصصی را داده است.

 

وی در ادامه توضیح داد: طرح مسکن اجتماعی برخلاف سایر طرح‌ها که در یک اتاق بسته طراحی می‌شود از تمامی نظرات تخصصی کارشناسان استفاده می‌کند.

 

مظاهریان در ادامه تصریح کرد: در مسکن اجتماعی بخش‌های مختلف اقتصادی، تأمین منابع مالی معماری و شهرسازی و سیاست و برنامه‌ریزی در عرصه‌های تخصصی مطرح می‌شود.

 

معاون وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن و ساختمان با اشاره به اینکه بازخورد این طرح در مجامع حرفه‌‌ای باعث غنی‌تر شدن آن می‌شود، گفت: وزارت راه و شهرسازی خواستار مطرح شدن ایده‌های مختلف از تشکل‌ها و گروه‌های تخصصی است.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :