مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

اولين کنفرانس ملی مکانيک خاک و مهندسی پی در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

نسخه چاپی  ۱۳۹۳/۰۷/۱۴ -  ۱۲:۱۱ تعداد بازدید: 1081

در پی برگزاری موفق نخستین «کنفرانس ملی مهندسی ژئوتکنیک ایران» و کارگاه‌های تخصصی جانبی در «دانشگاه محقق اردبیلی» و به ‌منظور توسعۀ هر‌چه ‌بیشتر علم مکانیک خاک و مهندسی ژئوتکنیک، برگزاری همایش‌‌های ملی سالانه در رشته مهندسی ژئوتکنیک، در اولویت کاری دانشگاه‌های تابع علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی  و به نقل از روابط عمومی دانشگاه شهید رجایی باتوجه‌ به پروژه‌های عمرانی مهم و پیشرفت مهندسی ژئوتکنیک در سطح کشور و نیز وجود زیرساخت‌های علمی و امکانات لازم در «دانشگاه تربیت‌دبیر شهید رجایی تهران»، هیات امنای مهندسی ژئوتکنیک ایران با برگزاری «کنفرانس ملی مکانیک خاک و مهندسی پی» در سال ۱۳۹۳، در دانشکدۀ مهندسی عمران، دانشگاه تربیت‌‌ دبیر شهید‌ رجایی تهران موافقت کرد.


براساس اعلام دانشگاه تربیت‌‌ دبیر شهید‌رجایی تهران، نخستین کنفرانس ملی مکانیک خاک و مهندسی پی با مشارکت اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها، پژوهش‌گران و صنعت‌گران و با همکاری شرکت‌کنندگان و مقامات عالی‌رتبه وزارت‌خانه‌های راه و شهرسازی، علوم، تحقیقات و فنّاوری، نیرو و نیز سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و با راهبری هیات امنای همایش‌ها و رویدادهای علمی مهندسی ژئوتکنیک برگزار می‌شود. یکی از اهداف اصلی این کنفرانس دو روزه، در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، فراهم‌آوردن امکانی برای شرکت‌کنندگان است تا بتوانند دستاوردها و خدمات و آخرین تکنولوژی‌های مرتبط با حوزه تخصصی خود را به مخاطبان حاضر در این کنفرانس ارائه دهند.


گفتنی است این کنفرانس در تاریخ 12 و 13 در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت http://www.1smfe.ir توضیحات تکمیلی در این رابطه را مشاهده کنند.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :