مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

عزم جدی مسئولان برای تامین امنیت و آرامش شهروندان

نسخه چاپی  ۱۳۹۳/۰۸/۰۸ -  ۱۵:۲۴ تعداد بازدید: 923

نائب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران، بر لزوم استفاده از مجریان ذی‌صلاح در پروژه‌های ساختمانی تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی و به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، مهندس حسن قربانخانی با اشاره به نقش مجریان دارای صلاحیت در ساخت سازه‌هایی ایمن، بیان داشت: علم و تجربه مهندسی، بی شک تنها در اختیار مهندسانی است که اطلاعات و تجربیات لازم را در این حرفه کسب کرده‌اند و صلاحیت آن‌ها از طریق اعطای پروانه اشتغال به کار توسط وزارت راه و شهرسازی ساختمان تائید شده است.


قربانخانی همچنین گفت: نتیجه ساخت ساختمان‌ها توسط سرمایه گذارانی که علم این امر مهم را ندارند، معضلی است که در حال حاضر با آن رو برو هستیم. ساختمان‌هایی که از لحاظ استحکام و مباحث فنی، از لحاظ اصول معماری و از همه مهمتر در بحث مصرف انرژی از نمره‌ی بسیار پائینی برخوردارند.


وی ادامه داد: ساختمان یک سرمایه ملی است و ساخت ایمن ساختمان‌هایی که با جان و آرامش شهروندان دارای ارتباط مستقیم است، وظیفه‌ی مهندسان آموزش دیده به شمار می‌رود و در همین راستا تلاش‌های مثبتی نیز در حال انجام است. عزم مسوولان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برای پیاده‌سازی راهکارهای لازم جهت تامین امنیت و آرامش شهروندان جدی است.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :