انجمن مهندسین خیر خراسان رضوی با ۷۰۰ عضو فعالیت دارد

نسخه چاپی  ۱۳۹۳/۰۸/۰۶ -  ۱۵:۳۷ تعداد بازدید: 1706

مدیرعامل انجمن مهندسین خیر خراسان رضوی گفت: تاکنون 700 مهندس برای ارائه خدمات فنی و مهندسی به اقشار آسیب پذیر و نیازمند در سطح استان عضو این انجمن شده اند.


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، 'حسن پورحسینی' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مهندسان در رشته های مهندسی عمران، معماری، برق، مکانیک، شهرسازی، نقشه برداری، کشاورزی و معدن تخصص دارند.


وی گفت: انجمن مهندسین خیر خراسان رضوی آبان ماه 1389 مورد تصویب قرار گرفت و خرداد ماه امسال بطور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد که با استقبال جامعه مهندسی روبرو شد.


او ادامه داد: تاکنون خیرین مردمی خراسان رضوی در زمینه های مختلف نظیر تامین مسکن، ارزاق، جهیزیه و پزشکی فعالیت داشته اند اما در مورد ارائه خدمات فنی و مهندسی به اقشار محروم کمبود احساس می شد.


رییس انجمن مهندسین خیر خراسان رضوی افزود: تاکنون 100 پروژه شامل مرکز نگهداری ایتام، مساجد و خیریه کودکان بی سرپرست، حسینیه و مجموعه های فرهنگی و مذهبی برای دریافت خدمات مهندسی اعم از طراحی و نظارت، به این انجمن معرفی شده است.


پورحسینی گفت: همکاری با نهادهای مختلف نظیر اداره کل اوقاف و امور خیریه، سازمان بهزیستی، ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، نوسازی مدارس و شورای شهر برای ارائه خدمات مهندسی به پروژه های ساختمانی اقشار محروم نیز از دیگر خدمات است.


وی اظهارداشت: انجمن مهندسین خیر با همکاری مشترک سازمانهای نظام مهندسی ساختمان، کشاورزی، معدن و نیز سازمان بسیج مهندسین خراسان رضوی فعالیت می کند. 


او گسترش و بهبود فعالیتها و ایجاد شعبه و نمایندگی در سایر نقاط خراسان رضوی را از برنامه های انجمن مهندسین خیر این استان عنوان کرد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :