مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

جلسه گروه تخصصی ترافیک برگزار شد

نسخه چاپی  ۱۳۹۳/۰۸/۱۱ -  ۱۵:۵۲ تعداد بازدید: 2848

جلسه گروه تخصصی ترافیک شورای مرکزی برگزار شد


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، جلسه گروه تخصصی ترافیک شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان روز چهارشنبه ، مورخ 1393/8/7 ، در محل ساختمان شورای مرکزی برگزار شد.


در ابتدای این جلسه ، دکتر رحیم اف و دکتر قناعت گزارشی از نتایج شرکت در جلسه شورای تدوین پیرامون فعال سازی موضوع تهیه مبحث ترافیک قوانین و مقررات ملی ساختمان ارائه و در خصوص آن تبادل نظر و راهکارهای آن بررسی گردید.


همچنین با توجه به موضوع تهیه شرح خدمات و تعرفه مهندسان ترافیک مقرر گردید با توجه به دستاورد های استان های مختلف ، موضوع مطالعه و در جلسه بعدی با حضور استان های فعال در این زمینه جمع بندی شود.


در ادامه نیز مطالب تهیه شده سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در مبحث انرژی و اینکه مهندسان ترافیک در زمان طراحی و اجرای طرح های ترافیکی توجهی ویژه به اثرات کاهش یا افزایش مصرف انرژی در طرح ها داشته باشند مورد توجه و تاکید اعضای گروه تخصصی ترافیک قرار گرفت .


گزارش تصویری :

http://irceo.net/gallery.aspx?id=627


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :