انتخاب رئيس و اعضاي جديد هيئت رئيسه سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد

نسخه چاپی  ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ -  ۰۹:۵۰ تعداد بازدید: 1010

اعضاي هيئت مديره جديد سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد درجلسه عصر سه شنبه 24 آذر كه در سالن جلسات اين سازمان برگزار شد ،بااکثریت آراء آقاي مهندس فرشيدرا به عنوان رئيس سازمان در دورة جديد برگزيدند .
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی استان یزد، در اين جلسه همچنين آقايان دكتر محمدرضا جواهري و مهندس اسدي را به ترتيب به عنوان نايب رئيس اول و دوم سازمان انتخاب كردند . همچنين آقاي مهندس شاه حسيني به عنوان دبيرهيئت رئيسه برگزيده شد .
آقاي مهندس فرشيد رئيس سازمان در گفتگو با واحد روابط عمومي سازمان نظام مهندسی استان یزد ، ضمن تشكر از حسن انتخاب مهندسان عضو سازمان براي تشكيل هيئت مديره دورة هفتم و نيز سپاسگزاري از اعتماداعضاي هيئت مديره به وي ، ابراز اميدواري كرد ؛ با شور و نشاط و همدلي و همفكري كه در تركيب جديد هيئت مديره مشاهده مي شود بتوان گامهاي مؤثري در جهت تحقق اهداف سازمان برداشت .
مهندس فرشيد مهمترين اولويت كاري در دورة جديد را حفظ و تقويت وحدت و انسجام سازماني ، تعامل با دستگاههاي مرتبط با ساخت وساز در استان با تكيه بر قوانين و مقررات ، و ارتقاء شأن و جايگاه مهندسين عنوان كرد و افزود : مجموعة سازمان نظام مهندسي ساختمان استان با  بيش از 6 هزار عضو بازوي فكري و تخصصي ارزنده اي براي استان است و خوشبختانه استاندار و معاون محترم عمراني استاندار نيز صراحتاً براين مطلب تأكيد داشته اند و بنابراين ما مي توانيم  با حضور فعالتر در كميسيونها و شوراهاي تخصصي ، از اين پشتوانه قوي فني- تخصصي در جهت منافع جامعه استاده كنيم و هم زمينه را براي اشتغال مولد و مؤثر مهندسان عزيز فراهم آوريم. گفتني است آقاي مهندس فرشيد در سال پاياني فعاليت هيئت مديره دورة قبل نيز رياست سازمان را برعهده داشت .نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :