مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

حضور اکبر ترکان رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان در جزیره کیش

نسخه چاپی  ۱۳۹۵/۰۴/۲۴ -  ۱۹:۱۰ تعداد بازدید: 784

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، اکبر ترکان به منظور شرکت در نوزدهمین اجلاس هیات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان وارد جزیره کیش شد. 
افتتاحیه اجلاس نوزدهم ساعت 8 صبح روز شنبه 26 تیر ماه در مرکز همایش های بین المللی منطقه آزاد کیش برگزار می شود. 
برگزاری اجلاس هیات عمومی و معرفی نامزدهای انتخابات شورای مرکزی دوره هفتم و انتخابات اعضای شورای مرکزی دوره هفتم از جمله برنامه های این اجلاس دو روزه است. 

لازم به ذکر است اکبر ترکان رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان در پیامی به این اجلاس تاکید کرده بود: 
نوزدهمین اجلاس هیات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در حالی برگزار می شود که ‏دستاوردهای ارزشمندی را در طول حیات بیست ساله، چون میراثی ماندگار برای جامعه مهندسان ‏به یادگار می گذارد.‏
مطمئناً با تمامی کوشش های انجام شده و با حمایت هیات مدیره های دوره هفتم سازمان نظام ‏مهندسی ساختمان این دوره از اجلاس هیات عمومی نیز در شرایط مطلوبی برگزار خواهد شد و با ‏انتخاب اعضای محترم شورای مرکزی دوره هفتم سازمان نظام مهندسی ساختمان در مسیر رسیدن ‏به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران و ذکر شده در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ‏در حوزه امور زیر بنایی و اقتصادی کشور موثرتر و مستحکم تر گام بر خواهد داشت.‏

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :