برگزاری جلسه کمیسیون انرژی،استاندارد مصالح و محیط زیست

نسخه چاپی  ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ -  ۱۳:۴۹ تعداد بازدید: 1002


جلسه کمیسیون انرژی،استاندارد مصالح و محیط زیست شورای مرکزی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، جلسه کمیسیون انرژی،استاندارد مصالح و محیط زیست شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان روز دوسنبه مورخ 1393/10/29 ، در محل ساختمان شورای مرکزی برگزار شد.


اهم موارد مطرح شده در این جلسه به شرح زیر است :


1. مهندس اسماعیلی در خصوص آماده شدن قرارداد سازمان با دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در خصوص تربیت مدرسین انرژی در سه بخش مقدماتی ، تکمیلی و پیشرفته که قرار است توسط رییس سازمان امضا شود مواردی را مطرح کرد.


2. در ادامه مهندس اسماعیلی در خصوص آماده بودن قرارداد با سابا مطالبی ارائه داد و اعلام کرد که این مجموعه در خصوص برگزاری همایش های بین المللی تجربه های بسیاری دارند.


3. در خصوص بازپرداخت هزینه دوره قبل که توسط اعضای سازمان استان ها واریز شده بود مقرر گردید مهندس اسماعیلی به نمایندگی از کمیسیون با هیات رییسه شورای مرکزی مذاکره کند.


4. نامه مهندس سیفی مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در خصوص همکاری در اجرای مبحث 19 و 22 مقررات ملی ساختمان در خصوص طرح بهسازی موتورخانه ها کشور قرائت شد و ضمن اعتراض نسبت به عدم پاسخگویی مناسب از سوی استان ها مقرر گردید جلسه با آقای سالمند توسط مهندس اسماعسلس و دکتر شیراز پور برگزار شود تا نتیجه در جلسه آتی کمیسیون مطرح گردد.


5.نامه آقای دکتر پزشکی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان در خصوص احداث پارک فناوری و مرکز ملی آموزش مدیریت انرژی قرائت و مقرر گردید در جلسات بعدی پیگیری شود.


6. در خصوص بازدید از ساختمان جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان ، مقرر گردید اعضای کمیسیون انرژی در تاریخ 8 و 9 بهمن ماه از این استان بازدید به عمل آورند.


7. مقرر شد پس از بررسی نامه معاونت پژوهش های مجلس شورای اسلامی ، پاسخ نامه از سوی مهندس شیراز پور تهیه شود.


8. نامه رییس هیات مدیره انجمنمدیریت مصرف انرژی با موضوع تاسیس انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی قرائی و با توجه به عضویت سازمان در آن انجمن مقرر گردید با توجه به شرح وظایف سازمان ، مبنی بر نقش کنترلی و مشورتی در این انجمن ، عضویت سازمان به صلاح نمی باشد.


9. با توجه به اینکه شورای مرکزی برگزار کننده کنفرانس ششم گرمایش ، سرمایش و تهویه مطبوع است ، حضور فعال گروه تخصصی مکانیک شورای مرکزی مورد تایید قرار گرفت.


10. نامه دکتر پزشکی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان مبنی بر ارسال صورتجلسه تفاهم نامه دبیرخانه بهینه سازی مصرف انرژی قرائت و مقرر گردید نمایندگان کمیسیون انرژی ( آقایان مهندس اسماعیلی و دکتر شیرازپور ) در جلسات ایشان حضور یابند.


11. نامه مهندس نجار ، رییس سازمان مدیریت بحران کشور مبنی بر بهره برداری از بانک اطلاعات جامعه مصالح ساختمانی در کشور قرائت شد.نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :