برگزاری کمیسیون آموزش،پژوهش،آزمون و انتشارات در شورای مرکزی

نسخه چاپی  ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ -  ۱۵:۳۱ تعداد بازدید: 1092


کمیسیون آموزش، پژوهش،آزمون وانتشارات ، سازمان نظام مهندسی ساختمان با حضور مهروش کاظمی، سعید پارسافر و هوشیار علیزاده تشکیل جلسه داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای مرکزی، کمیسیون آموزش، پژوهش،آزمون وانتشارات ، سازمان نظام مهندسی ساختمان با حضور مهروش کاظمی، سعید پارسافر و هوشیار علیزاده در تاریخ 29/02/1394 در شورای مرکزی ساختمان، تشکیل جلسه داد.
بنابر اعلام این کمیسیون، تصمیمات گرفته شده در این جلسه به قرار ذیل می باشد:
1. بر اساس نامه شماره 20/9304 مورخ 05/02/1394 موسسه بین‌المللی شریف مرتبط با برگزاری همایش HSE و پدافند غیرعامل مطرح و مقرر گردید که آقای دکتر پارسافر موضوع را از طریق هیأت رئیسه محترم پیگیری و در صورت موافقت هیأت رئیسه محترم مبنی بر برگزاری همایش این کمیسیون کمیته راهبردی و علمی همایش پدافند غیرعامل بعهده داشته باشد. ضمناً موسسه مذکور لازم است که تأئیدیه لازم را از نظر برگزاری همایش را از سازمان پدافند غیرعامل کشور به این کمیسیون ارائه گردد. 
2. نامه شماره 121/هـ مورخ 28/02/1394  دانشگاه کردستان مرتبط با برگزاری همایش بین المللی سکونتگاههای فقیرنشین در اردیبهشت ماه 1395 مطرح و با توجه به اینکه همایش در سطح بین الملل و با همکاری وزارت راه و شهرسازی و  Un- Habitat برگزار  می‌شود و با توجه به اینکه موضوع همایش در راستای اهداف سازمان می‌باشد، مقرر شد که موضوع با نظر موافق،  جهت همکاری‌های لازم به هیأت رئیسه محترم ارسال گردد.
3. به منظور فعال شدن بیشتر کمیسیون و پیگیری موارد تعیین شده مقرر شد که کارشناس کمیسیون به طور مرتب موارد درج شده در صورتجلسه را پیگیری و هماهنگی‌های لازم را با دبیر کمیسیون به عمل آورد.
4. موضوع نظام‌نامه آموزش مطرح و مقرر شد که آقای مهندس بانکی موارد مرتبط با رشته‌های شهرسازی، ترافیک، نقشه‌برداری، کارآموزی و آموزش مجازی را تکمیل و جهت ارائه به هیأت رئیسه محترم به آقای دکتر پارسافر ارسال نمایند.
5. به منظور ارتباط بیشتر با استان ها نیز مقرر شد که طی نامه‌ای از استان ها درخواست شود که نمایندگان خود را در هفت رشته به کمیسیون آموزش و پژوهش و آزمون شورای مرکزی معرفی نمایند.
6. نامه شماره 27/خ – 5 مورخ 23/09/1393 مهندسان مشاور یادمان شهر پارسیان در خصوص آموزش الکترونیکی (مجازی)مطرح و مقرر شده در جلسه آتی مسئول   ITسازمان به منظور بررسی بیشتر موضوع وخهمچنین بعد کمی وآموزش وپرورش و آزمون و انتشارات سازمان حضور داشته باشند. نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :