مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

جلسه کمیسیون انرژی،استانداردمصالح و محیط زیست برگزارشد

نسخه چاپی  ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ -  ۱۷:۰۱ تعداد بازدید: 479


به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، جلسه کمیسیون انرژی،استاندارد مصالح و محیط زیست شورای مرکزی در روز سه شنبه مورخ 95/2/7تشکیل جلسه داد.
این جلسه با حضور آقای دکترحیدر جهانبخش دبیر کمیسیون انرژی سازمان نظام مهندسی تهران و اعضای کمیسیون انرژی شورای مرکزی تشکیل گردیدو پس از بحث و بررسی مسائل مطرح شده مقرر شد تا همکاری لازم از  سوی شورای مرکزی با سازمان نظام مهندسی استان تهران  نسبت به برگزاری همایش" روز بهره وری و بهینه سازی" در تاریخ 1395/3/1صورت گیرد.
همچنین در این جلسه مقررشد تا اعضاءکمیسیون در نشست الزامات زیست محیطی در نظام مهندسی استان تهران مورخ پنجم خردادماه برگزارخواهد شد حضوریابند .
در ادامه جلسه آقای دکتر اژدری مقدم با اشاره به اصل 50قانون اساسی در خصوص لزوم حفاظت از محیط زیست ، توضیحاتی در خصوص مقررات ارزیابی زیست محیطی و همچنین دستوالعمل ارزیابی زیست محیطی پروژه های عمرانی دورن شهری ارائه کردند.
در پایان نیز آقای دکتر شیرازپور توضیحاتی در خصوص قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی و آیین نامه اجرائی برچسب انرژی ساختمان ارائه دادند.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :