مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

جلسه گروه تخصصی شهرسازی برگزار شد

نسخه چاپی  ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ -  ۱۷:۳۰ تعداد بازدید: 918


جلسه گروه تخصصی شهرسازی در روز های سه شنبه و چهارشنبه مورخ 19و20مردادماه در ساختمان شورای مرکزی برگزارمی شود.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، جلسه گروه تخصصی شهرسازی در روز  سه شنبه مورخ 95/5/19 در ساختمان شورای مرکزی برگزار شد و در تداوم جلسات مستمر پیشین گروه تدوین و تلفیق مبحث 25، جلسه گروه تخصصی شهرسازی شورای مرکزی با عنوان و تاکید بر مباحث الزامات عمومی شهرسازی در فرآیند احداث و بهره برداری ساختمان در روز سه شنبه مورخ 95/5/19در ساختمان شورای مرکزی تشکیل جلسه داد.
در این جلسه با توجه به فعالیت های مستمر و دو ساله پیشین گروه تخصصی شهرسازی و بحث و گفت و گو ها و اقدامات صورت گرفته در خصوص ارائه پیش نویس مبحث فوق به شورای محترم تدوین مقررات ملی ساختمان و همچنین جایگاه ویژه قانونی مباحث شهرسازی ذیل مقررات ملی ساختمان و جبران غفلت و بی توجهی بیش از بیست ساله در این حوزه ،اهم اقدامات زیرمورد تایید قرارگرفت.
1-ضرورت دعوت از متخصصان و کارشناسان و اساتید شهرسازی پس  از اتمام و تایید مبحث مربوطه و تائید آن در گروه تخصصی شورای مرکزی به منظور بررسی و ارزیابی و جمع آوری نظرات نهایی کارشناسانه.
2- بررسی و ارزیابی مباحث پیشین در چهارچوب عناوین توافقی قبلی و آماده سازی آن ها برای ارائه نهایی.
3-بررسی مبحث جدید ساختمان وپدافند غیرعامل و اصلاح نهایی آن.
4-مقررشد کلیه مباحث مطروحه پس از ارزیابی و تایید نهایی،به همراه سایر مباحث ارزیابی شده در هیاتی واحد جهت استحضار و تایید و ارائه به شورای محترم تدوین مقررات ملی ساختمان به حضورآقای دکتر ترکان ایفاد گردد.
لازم به ذکر است که در جلسه مزبور اعضای گروه تدوین و تلفیق شرح زیر حضورداشتند:
دکترشیرزادیزدانی-دکترحمیده اکمچی-دکترهوشمندعلیزاده-مهندس سیناصبری-مهندس همایی-مهندس رسول وظیفه شناس-مهندس عباس وثیق نیا-مهندس سیدفتح اله مرعشی-دکتر صنیع زاده-مهندس البرزنیا-مهندس معصومه فتحعلیان.نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :