مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

جلسه گروه تخصصی معماری شورای مرکزی برگزارشد

نسخه چاپی  ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ -  ۱۷:۳۱ تعداد بازدید: 563جلسه گروه تخصصی معماری روز چهارشنبه مورخ 1395/5/20در ساختمان شورای مرکزی برگزارشد
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی در ابتدای این جلسه نامه های رسیده از استان ها مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید تا نامه ای به ریاست محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان تنظیم و در آن موضوع در خواست استان ها منعکس شده و همچنین پیشنهادات گروه تخصصی معماری ضمیمه آن شود.
در ادامه جلسه در صد حق الزحمه معماری مطرح شد و مقررگردید جهت اجرایی شدن  ماده 17قانون پیگیری های لازم از سوی شورای مرکزی صورت گیرد. 
 همچنین در پایان جلسه مقرر شد تا ضرورت تدوین و راهنمای مبحث 4 مطرح و پس از بحث و بررسی موضوع به وزارتخانه دفتر تدوین منعکس گردد و اعضای گروه تخصصی معماری جهت همکاری شورای مرکزی در انجام این مهم اعلام آمادگی کردند.نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :