مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

جلسه گروه تخصصی معماری شورای مرکزی برگزارشد

نسخه چاپی  ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ -  ۱۷:۳۹ تعداد بازدید: 646جلسه گروه تخصصی معماری  در روز چهارشنبه 1395/5/27در ساختمان شورای مرکزی برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی در ابتدای این جلسه متن نامه و پیگیری آن از معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی   در خصوص ابلاغ تعرفه حق الزحمه رشته معماری مطرح  و مورد تایید اعضاء قرار گرفت و مقرر شد تا با امضاء دکتر ترکان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان ارسال شود.
 همچنین مکاتبات استان سمنان در خصوص حق الزحمه معماری مطرح شد و مقرر گردید تا ملاک قراردادن میانگین استان ها به عنوان حداقل آن استان اعلام شود.
در ادامه جلسه موضوع پیش نویس بازنگری مبحث 21، پدافند غیرعامل مطرح شد و با توجه به ایراداتی که به کلیات مبحث وارد بود مقرر گردید تا از سوی دکتر شیخ طاهری و نیز هماهنگی با گروه تخصصی معماری ، از  چند نفر از اساتید و کارشناسان این بحث دعوت به عمل آید.
همچنین در پایان این جلسه مقرر شد تا با توجه به مبحث 21 و نظرات خاص گروه معماری شورا، جلسه ای با حضور دکتر ترکان برگزارشود.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :