مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

جلسه گروه تخصصی نقشه برداری برگزارشد

نسخه چاپی  ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ -  ۱۸:۰۶ تعداد بازدید: 654


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، جلسه گروه تخصصی نقشه برداری شورای مرکزی در روز سه شنبه مورخ 95/8/4 در ساختمان شورای مرکزی برگزارشد و در این جلسه پیرو مصوبات و پیشنهادات جلسه قبل در خصوص تعیین تعرفه خدمات مهندسی نقشه برداری موضوع ماده 117 آئین نامه اجرایی و تعیین کمیته ای برای بررسی مجدد این موضوع، در این جلسه پیشنهادات کمیته ارائه گردید که پس از بحث و بررسی اصلاح و به شرح پیوست ارائه گردید.
-همچنین موضوع برگزاری جلسه بعدی در استان البرز روز سه شنبه 95/8/11 که از قبل نیز تعریف شده بود مطرح و مقرر شد تمام اعضاء حضور یابند. 
-در پایان جلسه نیز موضوع برگزاری همایش سه جانبه نقشه برداری – شهرسازی و ترافیک در بهمن ماه سال 95 با حضور آقای دکتر قناعت و دکتر صبری از گروههای ترافیک و شهرسازی مطرح که مورد موافقت قرار گرفت. در این خصوص جلسه مشترک برگزار خواهد شد. 


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :