مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

با اعلام منتخبان دوره هفتم شورای مرکزی؛ مراسم تودیع و معارفه اعضای شورای مرکزی دوره ششم و هفتم برگزار شد

نسخه چاپی  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ -  ۰۸:۳۹ تعداد بازدید: 2614

مراسم تودیع و معارفه اعضای قدیم و جدید شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان در محل وزارت راه و شهر سازی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، ظهر امروز ، سیزدهم آذرماه 1395 ، شورای مرکزی دوره هفتم سازمان نظام مهندسی ساختمان با معارفه وزیر راه و شهر سازی و با حضور منتخبان دوره هفتم و اعضای دوره ششم در محل وزارت راه و شهر سازی با دریافت اعتبار نامه ، فعالیت خود را آغاز کرد.


شورای مرکزی در دوره هفتم باید شجاع تر و مصمم تر به وظایف خود عمل کند


در این جلسه که با ریاست دکتر آخوندی وزیر راه و شهر سازی و با حضور دکترترکان و معاونان وزیر و رییس دفتر تشکل های حرفه ای وزارت خانه برگزار شد، دکتر مظاهریان ضمن تبریک به اعضای جدید دوره هفتم شورای مرکزی ، جایگاه آنان را در ایجاد رضایت و انگیزه در مهندسان مهم ارزیابی کرد و گفت : منتخبان جوان شورای هفتم باید شجاع تر و مصمم تر از هر دوره ای مسیر درست را طی کنند و با درک دو دهه از تاریخ نظام مهندسی ، رضایت مهندسان و سپس رضایت مردم را از عملکرد سازمان بدست آورند.


معاون وزیر راه و شهر سازی افزود : نقد در جای خود سازنده و اثر گذار است و  نیروی ماندن می دهد و مسیر مثبت را در پیش روی ما هموار می سازد لذا با این انگاره باید با توجه به نقدها به جبران کاستی ها بپردازیم و برای دفاع از شرافت مهندسان در جامعه کوشا باشیم.


کارهای ماندگار بسیاری در دوره ششم انجام شده و در دوره نیز هفتم تداوم می یابد


دکتر ترکان نیز در ادامه با ارزوی موفقیت برای اعضای دوره هفتم ، به تجلیل از کوشش های انجام شده در دوره ششم شورای مرکزی پرداخت و گفت : تصویب نظام نامه هادر شورای مرکزی و هیات عمومی یکی از مهم ترین و ماندگار ترین اقداماتی بود که صورت پذیرفت و امیدوارم کارهای نیمه تمام این دوره نیز با درایت اعضای دوره هفتم به نتیجه برسد .


رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان  با اشاره به سه پیش نویس ارائه شده با موضوعات الزامات شهر سازی ، ترافیک و نقشه برداری به وزارت راه و شهر سازی تاکید کرد : با بررسی و نهایی شدن آنها گام بزرگی در اجرای قانون برداشته خواهد شد خصوصا اینکه مقررات ملی در مبحث شهر داری در ماده 35 قانون نظام مهندسی و کنترل  ساختمان مورد تاکید قرار گرفته و با نهایی شدن ان شرح فعالیت این مهندسان نیز مشخص و عملیاتی خواهد شد.
نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :