مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

نشست تخصصی شهر هوشمند برگزار شد

نسخه چاپی  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ -  ۰۸:۲۶ تعداد بازدید: 360

نشست تخصصی شهر هوشمند با حضور روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل و نمایندگان شهرداری، شرکت توزیع نیروی برق اردبیل و شرکت پیشگامان رسانه پارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی نظام مهندسی استان اردبیل، میرمحمدسیدهاشمی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با اشاره به سرعت گسترش شهر و ازدحام حاصل از این گسترش، هوشمندسازی را یکی از ضروریات آینده شهرها عنوان و تامین زیرساخت های شهرهوشمند را بخصوص در حوزه حمل و نقل از مسئولیت های اصلی مسئولان یادآور شد.
سیدهاشمی، زیرساخت های موجود درعرصه شهرسازی را فاقد بهره وری لازم برای حل معضلاتی همچون ترافیک و نیازهای شهری دانست و حرکت به سمت هوشمندسازی را آغاز مبارزه با هرگونه بحران در آینده عنوان کرد.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل آمادگی نظام مهندسی را جهت ارایه هرگونه مشاوره اعلام کرد و استفاده از این ظرفیت را در تدوین برنامه های شهر هوشمند خواستار شد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :