مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

براساس ارزیابی‌های ملی مجتمع پزشکان اردبیل گواهی سرآمد مدیریت پروژه دریافت کرد

نسخه چاپی  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ -  ۰۹:۰۰ تعداد بازدید: 299

در ششمین جشنواره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران، پروژه مجتمع پزشکان اردبیل با درخششی بی‌نظیر گواهی سرآمد و تندیس برتر جایزه ملی مدیریت انجمن پروژه ایران را به دست آورد.
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، این پروژه که سال‌ گذشته به بهره‌برداری رسید براساس ارزیابی انجمن ملی مدیریت پروژه ایران که همه ساله به پروژه‌های برتر اجرا شده در کشور تندیس برتر و جایزه ملی اعطا می‌کند، در ششمین دوره اهدای این جایزه که 29 آذرماه در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد، در بین 10 پروژه برتر کشور توانست جایزه ممتاز بلورین را در قالب مجتمع پزشکان اردبیل به خود اختصاص دهد.
علم و دانش مدیریت پروژه که یکی از دانش‌های نو و مهم است در صنعت ساختمان در منطقه در کنار ارائه آموزش‌های مستمر نتیجه کار را در قالب اهدای جایزه به خوبی نمایان می‌کند که برای اولین بار استان اردبیل توانست با پروژه زیبای مجتمع پزشکان اردبیل در این مراسم ملی سالانه خوش بدرخشد.
پروژه مجتمع پزشکان اردبیل که در مدت 36 ماه اجرا شده و اوایل سال 94 با حضور دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری رسید شامل 28 هزار متر مربع زیربنای ناخالص است که با مشارکت راه و شهرسازی استان اردبیل و شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب اردبیل اجرایی شده است.
این پروژه شامل 192 باب خدمات پزشکی، مطب، پارکینگ مورد نیاز طبابت پزشکان است که در بهترین منطقه اردبیل و در مجاورت بیمارستان امام خمینی (ره) با دسترسی راحت و سهل‌الوصول شهری با چشم‌انداز زیبای رودخانه بالیقلو و با تأمین پارکینگ مناسب برای مراجعان منطبق بر معماری بومی و مدرن و رعایت کامل مبحث 19 مقررات ملی ساختمان و صرفه‌جویی انرژی با طراحی زیبا و مدرن اجرایی و عملیاتی شده است.نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :