جشنواره شهر برتر در اردیبهشت ۹۲ برگزار می شود

نسخه چاپی  ۱۳۹۱/۰۸/۰۱ -  ۱۵:۴۴ تعداد بازدید: 1806

جشنواره شهر برتر توسط دفتر مطالعات تكنولوژي دانشگاه صنعتي شريف در ارديبهشت ماه سال 1392 با  هدف استقرار سيستم علمي ارزيابي و نيز ايجاد رقابت ميان سطوح مختلف اجرايي در سطح تمامي شهرهاي كشور  برگزار مي شود.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومي سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور در نامه ي فرشين صالحي دبير اجرايي جشنواره شهر برتر به رييس سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور آمده است : يكي از مهمترين اركان توسعه يك كشور ، توسعه شهر ها و ارائه خدمات به روز به شهروندان به منظور برخورداري از زندگي مطلوب است . مطمئناً دست يافتن به اين مهم و بنا نهادن جوامع شهري بر اساس دانش و فناوري هاي پيشرفته ، در گرو برنامه ريزي دقيق و استفاده از ابزارهاي مطمئن مديريتي در جهت رصد و پايش مسير حركت و توسعه است . مديريت شهري در صورتي در تعهد به وظايف و مأموريتهاي خود موفق خواهد بود كه جريان امور را به طور مستمر و به شكل علمي و عملي مورد ارزيابي قرار دهد .

در اين راستا دفتر مطالعات شهري مركز مطالعات تكنولوژي دانشگاه صنعتي شريف ، اقدام به طراحي و برگزاري اولين جشنواره شهر برتر نموده است . هدف اصلي از طراحي جشنواره شهر برتر استقرار سيستم علمي ارزيابي و نيز ايجاد رقابت ميان سطوح مختلف اجرايي در سطح تمامي شهرهاي كشور است .

چشم انداز برگزاري اين جشنواره در نهايت و با تعامل تمامي نهادهاي سياستگذار و متولي حوزه شهري ، مركزي به منظور رصد اقدامات و دستاوردهاي فعلي ، بررسي ميزان انحراف از سند چشم انداز و تحليل و برنامه ريزي اقدامات آتي در حوزه شهري را رقم خواهد زد .

اين جشنواره در دو سطح ارزيابي شامل شهرداري هاي سراسر كشور و همچنين شركت هاي مشاور و پيمانكار فعال در حوزه شهري ، در ارديبهشت ماه سال 1392 برگزار خواهد شد . 

 

به گزارش خبرنگار ما ، مهندس فرج زاده ها نايب رييس اول سازمان نظام مهندسي ساختمان در نامه اي به استان ها اعلام كرد  اطلاع رساني جشنواره شهر برتر در سايت نظام مهندسي ساختمان استان ها انجام شود .

 

 

شايان ذكر است نشاني وب سايت جشنواره شهر برتر http://www.topcities.sharif.ir مي باشد


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :