مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

پیشنهادهای نظام مهندسی در خصوص آیین نامه کنترل ساختمان ارائه شود

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ -  ۰۹:۲۴ تعداد بازدید: 303

به مناسبت فرا رسیدن سال جدید با دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساخنمان قم دیدار کردند.

 

 به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی نظام مهندسی قم مهندس مقومی رئیس سازمان در این دیدار در سخنانی با تبریک سال جدید اظهار داشت: میزان ساخت و ساز در سال 95 نسبت به سال 94 در حدود 15 درصد افزایش داشته است که این امر نشان از تحرک در بخش ساختمان در استان قم دارد.


مقومی بیان داشت: یکی از برنامه های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در سال جاری عملیاتی کردن موضوع مجریان ذیصلاح است که این امر نقش موثری در راستای حفظ سرمایه های ملی، اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال دارد.


وی با اشاره به  ارسال  آخرین نسخه پیش نویس آیین نامه کنترل ساختمان به کمسیون زیر بنایی دولت گفت: آنچه که مورد مطابه و انتظار جامعه مهندسان استان و کشور بوده این است که در تدوین آیین نامه ها و دستورالعمل ها از تجربیات سازمان نظام مهندسی ساختمان در طی بیش از 20 سال استفاده و این تجربیات به یکباره کنار گذاشته نشود  و بیشترین دغدغه مهندسان در حال حاضر و در سالی که مزین به نام اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال است، آینده شغلی مهندسان وآسیب های احتمالی ناشی از تغییرات اساسی است که لازم است مد نظر مسئولان امر قرار گیرد.


علی لاریچانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار ضمن تبریک سال جدید و آرزوی موفقیت برای جامعه مهندسان بیان داشت: پیشنهادهای سازمان نظام مهندسی در خصوص پیش نویس آیین نامه کنترل ساختمان ارایه شود تا پیگیری های لازم در این خصوص صورت گیرد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :