مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

مجمع عمومي عادي ساليانه نوبت دوم نظام مهندسی استان همدان برگزار شد

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ -  ۰۹:۴۱ تعداد بازدید: 217مجمع عمومي عادي ساليانه ( نوبت دوم) سال 96 که در روز پنجشنبه 96/3/18 راس ساعت 17 در مرکز همايشهاي دانشگاه علوم پزشکي و با حضور آقاي مهندس شاه محمدي نماينده محترم اداره کل راه و شهرسازي استان همدان، بازرسان محترم سازمان و اعضاء محترم آغاز شد. 

به گزارش روابط عمومي شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی نظام مهندسی استان همدان،  سازمان نظام مهندسي ساختمان استان همدان، شنيدن گزارش عملکرد و بررسي و تصويب تراز نامه سال 94 ، بررسي و تصويب بودجه پيشنهادي سال 96 ، انتخاب بازرسان اصلي و علي البدل ، تعيين تعداد جلسات مجمع عمومي فوق العاده مورد نياز سازمان در سال 96 دستورکارهاي اين مجمع بود. 

مهندس سليمي رئيس سازمان ضمن خوشامد گويي به اعضاء سازمان، حملات تروريستي در حرم مطهر امام خميني (ره) و مجلس شوراي اسلامي را محکوم و اعلام کرد حملات تروريستي باعث وحدت بيشتر در جامعه ما مي شود و همبستگي ما را در مواجهه با استکبار جهاني افزايش مي دهد. 

سپس با دعوت از پيشکسوت ترين و جوان ترين اعضاء حاضر در مجمع، اداره مجمع را به هيات رئيسه سني سپرد. مهندس سياح رئيس هيات رئيسه سني مجمع طبق آئين نامه برگزاري مجامع عمومي هيات رئيسه اصلي مجمع را انتخاب و اداره ادامه جلسه توسط هيات رئيسه اصلي انجام شد. 

هيات رئيسه اصلي از رياست سازمان و سپس خزانه دار دعوت کردند تا گزارش خود را با توجه به دستورکارهاي موجود ارائه دهند. پس از آن موافقان و مخالفان گزارش عملکرد و بررسي و تصويب تراز نامه سال 94 و همچنين پيشنهادي سال 96 پشت تريبون قرار گرفته و در اين خصوص با حاضرين در مجمع صحبت کردند. 

براساس آئين نامه برگزاري مجامع عمومي، دفاعيه خزانه دار سازمان بخش بعدي برنامه بود و پس از آن انتخابات آغاز شد. با راي گيري صورت گرفته اعضاء سازمان به عملکرد و تراز سال 94 و بودجه پيشنهادي سال 96 راي منفي دادند. 

دستورکار سوم مجمع در خصوص تعيين تعداد جلسات مجمع عمومي فوق العاده مورد نياز سازمان توسط هيات رئيسه مجمع عمومي 5 جلسه اعلام شد و حاضرين در اين جلسه با اهداء صلواتي بر محمد و آل محمد (ص) موافقت خود را اعلام کردند. 

با توجه به اينکه سقف جلسه تا ساعت 20 بود و زمان مجمع به اتمام رسيد، بنابراين هيات رئيسه مجمع براي اجراي دستور کار چهارم تنفس اعلام کرد و جلسه بعدي در ادامه مجمع فعلي برگزار خواهد شد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :