مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

بیانیه سازمان نظام مهندسی و استاندار کردستان درباره حمله تروریستی

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ -  ۱۰:۳۵ تعداد بازدید: 544


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، در پی حمله تروریستی به خانه ملت و مرقد امام راحل(ره)جامعه مهندسی استان کردستان و استاندارکردستان ضمن محکوم کردن این عمل شنیع و دین ستیزانه و نافی ارزش های انسانی، آنرا بقول رئیس جمهور محترم کشورمان حمله به دمکراسی خواهی این ملت می داند.
 بیانیه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان درباره حمله تروریستی به خانه ملت و مرقد امام راحل(ره)
حادثه ی دردناک چهارشنبه سیاه تهران و شهادت شماری از هموطنان گرامی، هر وجدان بیداری را به درد می آورد.
تروریسم و تجاوز به ساحت هر فرد و ملتی و ریختن خون آنان به هر شکل و نوعی محکوم است.
جامعه مهندسی استان کردستان ضمن محکوم کردن این عمل شنیع و دین ستیزانه و نافی ارزش های انسانی، آن را بقول رئیس جمهور محترم کشورمان حمله به دمکراسی خواهی این ملت می داند.
آنچه مسلم است اهمیت و لزوم وحدت و آگاهی بخشی همه آحاد کشور در چنین شرایطی بزرگترین ضربه به تفکر داعشی و حامیان آن خواهد بود.
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان با تسلیت به پیشگاه ملت شریف ایران و علو درجات برای جانباختگان و شفای عاجل برای مجروحان را از خداوند مهربان و بخایشگر خواستار است.
همچنین پیام عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان بمناسبت جنایات تروریستی داعش در تهران بدین شرح است:
کردها در عراق و سوریه ، در کوبانی و شنگال و مخمور آماج وحشیانه ترین جنایات عوامل تفکر انحرافی و خشونتگرای داعش بوده اند .
با سلام و عرض تسلیت مجدد به ملت بزرگ ایران ایران و خانواده های محترم شهدای حادثه تروریستی روز چهارشنبه تهران و آرزوی سلامتی برای مجروحان این دو حادثه .  
    ترور ، تروریسم و تروریست پدیده ایست بی خانمان و هیچگونه تعلقی به یک ملت ، یک قوم و پیروان یک دین و یا مذهب ندارد و در طول تاریخ همه ملتها ، اقوام و معتقدان به ادیان و مذاهب گوناگون کم و بیش از این تفکر و اقدام غیر انسانی و غیر دینی آسیب دیده و خساراتی را متحمل شده اند . مردم ایران  در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی بیش از هر ملتی آماج حملات تروریستی بوده و هزاران نفر زن ومرد و پیر و جوان و کودک بر اثر شقاوت تروریستها جان خود را از دست داده اند . .و کسانی که  در قالب گروهها و سازمانهای تروریستی خون هموطنان خود را با توجیهات سیاسی و دینی و برداشتهای ناصحیح و انحرافی از دین به زمین ریخته اند از اقوام و مذاهب مختلف بوده اند که با کژاندیشی به اعمالی چنین بی رحمانه و سبعانه دست یازیده اند  و اگر امروز مرتکبین جنایت حوادث تهران از یک قوم ایرانی بوده اند ( که صرفاً چنین نبوده و در سازمان و تشکیلات این گروه از اقوام و اهالی برخی نقاط دیگر کشور نیز دخیل بوده اند )  موجب بدبینی مردم  به یک قوم که اصیل ترین عضو پیکره ملت بزرگ ایران است ، نمیشود و ملت آگاه ایران هرگز خاطره فداکاری و جانفشانیهای قوم کرد را در طول تاریخ پر افتخار این سرزمین فراموش نکرده و همچنان به عنوان جزء جدائی ناپذیر خاطرات تاریخی و تاریخ خود از یاد نخواهد برد و به یاد دارد که همین قوم در عراق و سوریه ، در کوبانی و شنگال و مخمور و ...... آماج وحشیانه ترین جنایات عوامل تفکر انحرافی و خشونتگرای داعش بوده و بیشترین آسیبها را در سالهای اخیر و از بدو پیدایش این جریان ضد دینی و ضد انسانی تحمل کرده و شیر زنان و شیر مردان متدین و غیرتمند آنان در برابر جنایات آنها مردانه ایستاده اند .      سرزمین ما ، ایران عزیز ، آمیزه ایست از اقوام و پیروان مذاهب اسلامی و سایر ادیان الهی که همواره با آگاهی و درک صحیح شرایط داخلی و خارجی و بویژه دسیسه های قدرتهای جهانخوار و عوامل منطقه ای آنها همبستگی ملی و اتحاد و همدلی خود را حفظ و از این طریق دشمنان ملک و ملت را از دستیابی به اهداف پلید خود بازداشته و ماُیوس نموده اند . ملت ما خوب میدانند که اگر در یک خانواده ، فرد یا افرادی مرتکب جرم و جنایتی شده اند ،  ساحت همهُ اعضاء  خانواده از هر گونه اتهامی مبرّاست . ان تنصرالله ینصرکم و یثبّت اقدامکم ....... و اعتصموا بحبل الله جمیعاً ولا تفرّقوا . ....ما همه با همیم . ما همه ایرانییم .


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :