مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

تقدير از اساتيد همكار در دوره هاي آموزشي نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ -  ۱۰:۲۶ تعداد بازدید: 213

تقدير از اساتيد همكار در دوره هاي آموزشي نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي

شامگاه دوشنبه 22 خرداد ماه جاري، از 60 تن از اساتيد دانشگاه هاي استان كه در زمينه هاي آموزشي با سازمان نظام مهندسي ساختمان استان خراسان رضوي همكاري دارند، تجليل و از زحمات يكساله آنان قدرداني به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومي شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی  سازمان در اين مراسم معاون پذيرش و آموزش سازمان گفت: در حال حاضر 60 نفر از اساتيد رشته هاي هفت گانه نظام مهندسي در زمينه هاي آموزشي با اين سازمان همكاري دارند، كه با همكاري اين اساتيد در سال 95 يكصد و و هفتاد دوره آموزشي ارتقاي پايه و بيش از يكصد دوره جهت تمديد پروانه برگزار شده است.

در اين مراسم مهندس كامران رئيس سازمان نظام مهندسي از تلاش هاي اساتيد همكار، در آموزش و ارتقاي دانش فني مهندسان قدرداني كرد. ايشان افزودند: اين مايه افتخار است كه سازمان نظام مهندسي در آموزش مهندسين با دانشگاه ها پيوند زده شده و با مشاركت آنان، دوره ها برگزار مي شوند.

به گفته وي، دوره هاي آموزش علمي و تخصصي كه در جهت ارتقاي دانش و آشنائي مهندسان با يافته هاي علمي و طرح هاي جديد ساختماني ايراني، اسلامي و جهاني برگزار مي شود، يكي از وظايف مهم اجرائي سازمان بشمار مي آيد.

در پايان مراسم از سوي رياست سازمان به اساتيد شركت كننده لوح تقدير اعطا شد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :