مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

نشست تخصصی مهندس رجبی باپروفسور عباس رجبی فرد

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ -  ۰۸:۴۸ تعداد بازدید: 495

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، اولین نشست تخصصی ریاست و تعدادی از  اعضای هیات رئیسه شورای مرکزی باپروفسور عباس رجبی فرد  رئیس دانشکده زیرساخت دانشگاه ملبورن استرالیا  و رییس شبکه علمی سازمان ملل برگزارشد.
در این جلسه پیرو ضرورت تعریف شده برای امکان ارتباط علمی ، آموزشی ، تحقیقاتی  با یکی از موسسات بین المللی در زمینه ساخت وساز و موضوعات شهری در اولین جلسات  شورا در سال 96 ،  به پیشنهاد گروه تخصصی نقشه برداری شورای مرکزی اولین  جلسه در این خصوص با حضور جناب اقای مهندس رجبی  ریاست محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان  بر گزار گردید. در این جلسه  پروفسور عباس رجبی فرد رئیس دانشکده زیر ساخت دانشگاه ملبورن استرالیا مطالب مبسوطی از فعالیتهای علمی و تحقیقاتی دانشگاه ملبورن را به جلسه ارایه دادند و به ارائه بیاناتی در اجرای پروژه های مرتبط در سایر کشورها نیز پرداختند .
مهندس رجبی ریاست  سازمان نظام مهندسی ساختمان ضمن خوش آمدگویی ، به اهداف و برنامه های شورای مرکزی  به منظور همکاری با چند موسسه تحقیقاتی برای برون رفت از روز مره گی و تدوین راهبردهای اجرایی اشاره نمودند. ایشان عنوان کردند که گروههای تخصصی شورای مرکزی به عنوان مرجع امور تخصصی رشته خود باید به اندازه کافی توانمند باشند تا بتوانند اصول مهندسی تخصص خود را بصورت کدهای تخصصی ارایه دهند و بصورت راهبردی مسیرهایی تعریف شود که ماحصل وبرونداد آن در شهرها افزایش کیفیت زندگی در حوزه شهری باشد.
وی پیگیری موضوع تا رسیدن به نتیجه مطلوب را درخواست داشتند و از ریاست دانشکده زیرساخت دانشگاه ملبورن  درخواست ارائه پیشنهاداتی در این زمینه  جهت بررسی و انعقاد تفاهم نامه  داشتند.
دراین جلسه سایر اعضا با ذکر مطالبی ابراز امیدواری نمودند که با همکاری طرفین بتوان  زودتر به جایگاه تخصصی که سازمان نظام مهندسی ساختمان به دنبال آن است نایل شد. 
اعضای حاضر :
آقای مهندس کوسه غراوی عضو شورای مرکزی و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی.
آقای دکتر قناعت و آقای مهندس طاهری از هیات رئیسه شورای مرکزی
آقای مهندس حق بین مشاور ارشد ریاست محترم سازمان
آقای مهندس اسدی عضو گروه تخصصی نقشه برداری شورای مرکزی
آقای دکتر ریاضی عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی و منتخب دوره پنجم شورای اسلامی شهر مشهد
آقای دکتر صبری عضو گروه تحصصی شهرسازی شورای مرکزی
آقای دکتر محمدی نژاد عضو گروه تخصصی  گروه ترافیک

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :