جلسه هيات اجرائي بيستمين اجلاس با حضور مهندس رجبي برگزارشد

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ -  ۱۸:۳۶ تعداد بازدید: 515
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی جلسه هیات اجرائی بیستمین اجلاس هیات عمومی روز دوشنبه مورخ 96/3/29درساختمان شورای مرکزی برگزارشد.

هفتمین جلسه کمیته برگزاری اجلاس بیستم با حضور مهندس رجبی در محل شورای مرکزی برگزار گردید. در این جلسه ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان اظهار نمود: به اجلاس بیستم باید با رویکرد مسئولانه برخورد کرد.
وی در ادامه افزود به منظور ایجاد هماهنگی در امور نظام مهندسی استانها، هیأت عمومی متشکل از اعضای هیأت مدیره‏ها در سطح کشور، تشکیل می‏شودکه برای بهبود شاخص‏های بهره وری نیاز است با عزمی راسخ به سرمایه‏های انسانی که مهندسان عضو سازمانهای نظام مهندسی ساختمان استانها می‏باشند توجه ویژه نمود  که در این رابطه اظهار داشت با استعلام از 31  استان کشور مؤلفانی که از بین مهندسان عضو می‏باشند شناسایی و به صورت ویژه از آنان تجلیل به عمل آید. 
مهندس رجبی در ادامه اظهار نمود برای صیانت از مهندسان کشور بخشی از هزینه اجلاس برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد از بین جامعه مهندسی هزینه شود. 
ایشان به تحقق اقتصاد مقاومتی در گردهمایی سالیانه نخبگان مهندسی کشور تأکید کرد.

وی همچنین توجه به جلسه رؤسا، شورای انتظامی و شورای مرکزی در حاشیه اجلاس بیستم را ضروری دانست. 
در ادامه این جلسه مهندس رمضانی مسئول دبیرخانه اجلاس هیأت عمومی اظهار کرد گزارش عملکرد 30 استان تاکنون به دبیرخانه دائمی اجلاس ارائه شده و هم اکنون این دبیرخانه در حال ویرایش اطلاعات می‏باشد. 
در ادامه جلسه مقرر گردید نشست خبری با حضور اصحاب رسانه و جراید در صبح روز دوشنبه مورخ 96/4/12 با محوریت روابط عمومی شورای مرکزی برگزار گردد. 
همچنین در این جلسه متن و طرح لوح تقدیر مورد تأئید قرار گرفت.
مهندس امراللهی عضو هیأت اجرایی 3 پیشنهاد اجرای برنامه برای اختتامیه اجلاس ارائه که در نهایت یکی از موارد مورد تأئید قرار گرفت.
مهندس مرعشی گزارش موارد اجرایی اجلاس بیستم را ارائه نمود. 
همچنین مقرر گردید چاپ پوستر و بنرهای اجلاس در ارومیه انجام پذیرد. 
مهندس هاشم زاده گزارشی از روند برگزاری جلسات مستمر برای برگزاری اجلاس بیستم در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربابجان شرقی ارائه نمود.
لازم به ذکر است هشتمین جلسه کمیته برگزاری اجلاس بیستم در روز چهارشنبه 7 تیرماه در ارومیه برگزار خواهد شد.  


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :