مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

هشتمین ونهمین جلسه کمیته برگزاری اجلاس بیستم برگزار گردید

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ -  ۱۰:۱۴ تعداد بازدید: 359
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی جلسه هیات اجرائی بیستمین اجلاس هیات عمومی روز چهارشنبه مورخ 96/4/07درهتل آنا ارومیه برگزارشد.

هشتمین و نهمین جلسه کمیته برگزاری اجلاس بیستم با حضور مهندس بهادری -دکترقناعت و مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی و اعضا کمیته اجرایی در محل هتل آنا ارومیه برگزار گردید.
در این جلسه مطرح شدکه اجلاس ها از حیث محتوای قانونی و وظایف عمومی یکسان هستند ولی از حیث موضوعات قابل طرح و بررسی و جزئیات برنامه های اجرائی اصولا براساس شرایط هر سال و به اقتضای شرایط حاکم بر استان ها متفاوت بوده است. لذا این اجلاس هم از نظر موضوعات متفاوت است، ولی از حیث کلیات مانند سایر اجلاس ها می باشد، پر واضح است که با عنایت به تجربه اندوزی سازمان نظام مهندسی ساختمان در نوزده دوره ای که این اجلاس ها برگزار شده است،  انتظار داریم تا برگزاری این اجلاس با کیفیت بهتر از نظر،  تناسب موضوعات برنامه ها با شرایط جاری امسال، نسبت به دوره هاي گذشته باشد، تا بتوانیم از اجلاس هیات عمومی که بزرگترین اجتماع هیات مدیره های استان ها را تشکیل می دهد ، در زمان محدود بیشترین بهره وری را داشته باشیم.در همین راستا و  برای رسیدن به این مهم، امسال تصمیم گرفته شده است تا جلسات گروه ها و کمیسیون ها قبل از اجلاس برگزار گردد تا زمان بیشتری در اختیار داشته باشند و در نتیجه انتظار نتایج مطلوبی از نشست ها در پایان بدست آید.
قسمتی از برنامه های اجلاس بیستم که در جلسه به آن تاکید شد:
- گزارش سالانه شورای مرکزی ساختمان
-ترازنامه شورای مرکزی 
-گزارش نظام مهندسی استانهای متقاضی
-اتخاذ تصمیم در مورد تنظیم روابط بین نظام مهندسی استان ها از نظر همکاری با شهرداری ها، مراجع دولتی و عمومی
-بررسی و تصویب نظام نامه های داخلی
در جلسه ذکر شد همه فعالیت های صورت گرفته و برنامه های پیش رو می بایست،  پیام آور پایبندی به قانون و مشوق رعایت ضوابط و دستورالعمل های حوزه ی ساخت وساز باشد، تا توانسته باشیم در راستای حمایت از حقوق بهره برداران و صیانت از منابع و حفظ منافع ملی و محیط زیست گامی مثبت برداشته باشیم.
همچنین در ادامه جلسه در رابطه با اقدامات اجرایی بحث و تبادل نظر گردید و مقررشد هماهنگی های لازم توسط مهندس بهادری و دکتر قناعت در قسمتهای اجرایی بعمل آید و نتیجه آن به هیات اجرایی منعکس گردد


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :