مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

با تغییر و بازنگری قوانین درسال‌های آینده اجلاس به اهداف خود نزدیک‌تر می شود.

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ -  ۱۳:۲۵ تعداد بازدید: 524

با تغییر و بازنگری قوانین درسال‌های آینده اجلاس به اهداف خود نزدیک‌تر می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی  در بیستمین اجلاس هیئت عمومی نظام مهندسی ساختمان  اظهار کرد:باید در این اجلاس بتوانیم نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را برطرف کنیم تا در اجرای قانون به توفیق دست یابیم. 

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی با بیان اینکه قوانین نظام مهندسی مربوط به دو دهه گذشته هستند و نیازمند بازنگری در این قوانین هستیم، گفت: برای اینکه  در دهه سوم نظام مهندسی شاهد پیشرفت باشیم، باید این قوانین مورد بازنگری قرار گیرد. 

مهندس هاشم‌زاده افزود: بازنگری قانون نظام مهندسی به دست مجلس در دست بررسی است و با توجه به سفر آقای لاریجانی به استان آذربایجان غربی و شرکت در این اجلاس، امید است حساسیت تغییر قوانین بیش از پیش در مجلس احساس شده و این قانون روند رو به رشدی را طی کند. 

وی خاطرنشان کرد: امروزه به نمایندگی از جامعه مهندسی اعلام می‌کنیم که جامعه مهندسی با رکود مواجه است و باید بتوانیم به مطالبات به حق جواب دهیم تا با استفاده از این فضا، در قانون جدید نظام مهندسی ساختمان تاثیرگذار باشیم. 

رئیس سازمان نظام مهندسی آذربایجان غربی گفت: امیدواریم با تغییر و بازنگری قوانین شاهد این باشیم که سال‌های آینده اجلاس به اهداف خود نزدیک‌تر شود تا خواسته‌های جامعه مهندسی تحقق یابد. 

هاشم‌زاده با اشاره به ظرفیت‌های موجود در استان، گفت: با توجه به ظرفیت‌های استان آذربایجان غربی، بیستمین اجلاس نظام مهندسی به آذربایجان غربی واگذار شده است که امیدواریم میزبان خوبی باشیم. 


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :