مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

ارایه گزارش عملکرد شورای مرکزی از تیرماه ۹۵تا تیرماه ۹۶

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ -  ۲۰:۰۹ تعداد بازدید: 369

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی  مهندس بهادری دبیر اجرایی شورای مرکزی گزارش عملکرد شورای مرکزی از تیرماه 95تا تیرماه 96رادرنشست بیستمین اجلاس هیات عمومی  سازمانهای نظام مهندسی ساختمان استانهادر روز چهارشنبه مورخ 96/4/21در سالن اجلاس هتل آناارایه نمود.

 دبیر اجرایی شورای مرکزی اظهارکرد:ساختمان با سلامت جسمی و آرامش روانی بهره برداران ارتباط دارد و ضمانت این امنیت روحی و جسمانی جز با الزام به مراعات دقیق، کامل، سختگیرانه و تمام عیار ضوابط و شاخصهای تعریف شده کیفی و کمی، قابل دستیابی نیست. ساخت وساز گرچه باید منافع سرمایه گذاران و سازندگان را تأمین کند، اما اگر تضمین کننده حقوق بهره برداران نباشد، دور از عقل و اخلاق و انصاف است.
دبیر اجرایی سازمان نظام مهندسی ساختمان جوان مرگ شدن ساختمان ها در ایران را تلخ و وابسته به عملکرد تمام ارگان های ذیربط دانست واظهارداشت: ورود تکنولوژی های نوین و تقویت سیستم آموزشی در دانشگاهها و مراکز فنی و حرفه ای در کنار نقش نظارتی سازمان نظام مهندسی ساختمان می تواند طول عمر را به ساختمان های ایران نیز به ارمغان آورد .
او امضای تفاهمنامه همکاری با معاونت بهینه سازی ریاست جمهوری و تفاهمنامه با دانشگاهها و مراکز فنی و حرفه ای را از عملکردهای مثبت شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی عنوان کرد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :