مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

نمونه برداری بتن از محل کارگاه های ساختمانی اجباری شد

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ -  ۰۹:۲۹ تعداد بازدید: 497


مدیرکل استاندارد استان یزد از اجباری شدن نمونه برداری بتن از محل کارگاه های ساختمانی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدحسین ماجدی مدیرکل استاندارد استان  ؛  گفت:در حال حاضر 55 واحد تولیدی بتن آماده در استان وجود دارد که 39 واحد دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد و بقیه نیز در حال تلاش برای دریافت این پروانه هستند.

ماجدی  افزود:از این پس با هماهنگی نظام مهندسی ساختمان از محل مصرف بتن در پروژه ها و کارگاه های ساختمانی نمونه برداری خواهد شد.

وی گفت: بتن از سال 81 مشمول استاندارد اجباری شده و به دلیل اهمیتی که در ساخت و ساز دارد، اداره کل استاندارد استان با نمونه برداری از محل مصرف بتن و در صورت ضرورت، مقایسه نتایج آن با نمونه های برداشته شده از محل تولید موافقت کرده و آمادگی کامل دارد نمونه برداری را تا دو نوبت در سال نیز انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد:در حال حاضر 55 واحد تولیدی بتن آماده در استان وجود دارد که 39 واحد دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد و بقیه نیز در حال تلاش برای دریافت این پروانه هستند.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :