مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

دبير اجرائى شوراي مركزي سازمان نظام مهندسي ؛ ساختمانهاى ايرانيان دوستدار محيط زيست و مقاومتر مي شوند.

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ -  ۱۰:۱۳ تعداد بازدید: 438به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، سه ویژگی ساختمانهای کشور در دهه سوم فعالیت سازمان نظام مهندسی؛پایداری بیشتر،طول عمر بالاتر و دوستدار  محیط زیست
دبیر اجرایی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان  گفت: ارائه ساختمانهای پایدار و سازگار با محیط زیست با متوسط عمر بالا مهمترین اولویت سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در دهه سوم فعالیت است. 
مهندس منصور بهادری  در ارومیه گفت: در دهه دوم فعالیت سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، عمر متوسط ساختمان های ایرانی افزایش یافت و با تلاش مهندسان این سازمان ارزش سرمایه های مردم بالا رفت. 
وی افزایش مقاومت ساختمان های مردم کشور در بیست سال گذشته را از دیگر دستاوردهای جامعه مهندسی ایران عنوان کرد و گفت: بیش از این قامت ساختمان های ایرانی در برابر زلزله هایی با شدتی ضعیف خم می شد ولی امروز مقاومت ساختمان های ایرانیان افزایش یافته است.

مهندس منصور بهادری به امضاء سه یادداشت تفاهم با مرکز تحقیقات مسکن و ساختمان،سازمان آموزش فنی و حرفه ای و سازمان انرژی های نودر حاشیه بیستمین اجلاس هیات عمومی ساختمان کشور در ارومیه نیز اشاره کرد و گفت: در این تفاهمنامه ها آموزش همکاران عضو، کارگران حرفه ای و بهبود فرآیند های ساخت و ساز هدف گذاری شده است.

دبیر اجرایی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان افزود: سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تعامل با  مجلس شورای اسلامی، وزارت راه و شهرسازی، وزارت کار و وزارت کشور، برای ارتقا حقوق شهروندی و حقوق بهره برداران این حوزه که از مطالبات اصلی ریاست محترم جمهوری به شمار می رودرا در دستور کار خود قرار داده است.

مهندس منصور بهادری به اصلاح سرفصل های دانشگاهی برای ایجاد همخوانی بیشتر بین دانشگاه و حرفه و صنعت نیز اشاره کرد و گفت : در تعامل با دانشگاه ها افزایش آشنایی مهندسان جدید با بازار کار پیگیری می شود.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :