مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

نظام مهندسی چهارمحال و بختیاری میزبان هفتمین دوره مسابقات فوتسال و پنجمین دوره مسابقات بسکتبال نظام مهندسی کشور می باشد.

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ -  ۰۹:۴۳ تعداد بازدید: 529✅به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی چهارمحال بختیاری،رئیس نظام مهندسی ساختمان چهارمحال وبختیاری  از برگزاری هفتمین  دوره مسابقات فوتسال و پنجمین دوره مسابقات بسکتبال کشوری   سازمان های نظام مهندسی ساختمان به میزبانی نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال وبختیاری  خبر داد.
مهندس سیامک مشرف   با اعلام این خبر افزود: این مسابقات به منظور تقویت اتحاد و همبستگی و روحیه نشاط و شادی میان اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور برگزار می شود.
وی با اشاره به اهمیت ورزش   بیان داشت: بی تردید ورزش و تقویت جسم و روح عامل موثری در گسترش صلح و دوستی، تعاون و همکاری خواهد بود و سازمان های نظام مهندسی ساختمان کشور در جهت ارتقاء جایگاه و دستیابی به اهداف عالیه مقررات ملی ساختمان و قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان به همگرایی و اتحاد بیش از پیش نیازمند است.
رئیس نظام مهندسی ساختمان چهارمحال وبختیاری  تصریح کرد:به همین منظور برای دومین مرتبه است که افتخار میزبانی رقابت های ورزشی سازمان نظام مهندسی کشور به همت کمیته ورزشی ساز مان در شهرکرد –بام ایران را داریم و امیدوارم   میزبانی در خور استانها  و این جامعه ورزشی داشته باشیم.

رئیس نظام مهندسی استان در پایان خاطرنشان کرد: ورزشکاران در محل هتل های آزادی و دامون  اقامت خواهند داشت. 

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :