مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

عضو هیأت مدیره نظام مهندسی ساختمان مازندران: نخستین سمینار آموزشی "FTTH" در مازندران برگزار می شود/ ایجاد اشتغال جدید با بکارگیری تکنولوژی نوین فیبر نوری در صنعت ساختمان

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ -  ۰۸:۰۵ تعداد بازدید: 268


عضو کارگروه برق شورای مرکزی با اشاره انعقاد تفاهم نامه سازمان نظام مهندسی ساختمان و شرکت مخابرات ایران در خصوص ایجاد شبکه فیبر نوری برای ساختمان ها ، از برگزاری نخستین سمینار آموزشی FTTH در مازندران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی  نظام مهندسی ساختمان مازندارن ، احمدرضا گران اظهار داشت:  سمینار آموزشی "FTTH" با موضوع تکنولوژی نوین صنعت ساختمان در زمینه فیبر نوری با مشارکت سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران و شرکت مخابرات استان ، روز پنج شنبه 12 مردادماه در محل سالن همایش مخابرات بابل برگزار می شود.

وی افزود: در این سمینار به چگونگی ارائه خدمات طراحی و اجرا در زمینه خدمات مهندسی و سرویس های مبتنی بر فیبر نوری در ساخت و سازها پرداخته خواهد شد.

گران با تاکید بر ضرورت بهره گیری از فن آوری های نوین مبتنی بر بستر فیبر نوری در ساختمان اظهار داشت: فراهم نمودن زمینه های بهره مندی از تکنولوژی های جدید در صنعت ساختمان ، فضای اشتغال جدیدی در برای مهندسان برق ایجاد خواهد کرد.

عضو هیأت مدیره نظام مهندسی ساختمان مازندران ادامه داد: به همین منظور تفاهم نامه دوجانبه میان سازمان نظام مهندسی ساختمان و شرکت مخابرات ایران منعقد شد و نحوه تهیه وتدوین معیارها، مسئولیت ها و چگونگی ارائه خدمات طراحی ، اجرا و بازرسی در حوزه خدمات مهندسی و سرویس های مبتنی بر فیبر نوری ، مشخص شد.

وی اظهار داشت: به منظور اجرای این تفاهم نامه کارگروهی متشکل از چهار نماینده از طرفین تفاهم نامه به منظور برنامه ریزی ، تدوین شیوه نامه ها و مباحث اجرایی تفاهم نامه تشکیل شد که مهندسان مجید جی افرام ، مهدی شایان ، عبداالله امرالهی و اعضای شورای مرکزی نظام مهندسی کشور به عنوان نمایندگان سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در این کارگروه معرفی شدند.

عضو کارگروه برق شورای مرکزی با تاکید بر ضرورت فراهم کردن زمینه های لازم جهت تربیت نیروی انسانی متخصص در صنعت ساختمان اظهار داشت: برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزش عملی در دستور کار این کارگروه قرار دارد که اولین دوره در مردادماه در مازندران برگزار خواهد شد.

گران افزود: مهندسان برق فعال در حوزه طراحی و اجرا می توانند جهت ثبت نام تا تاریخ 28تیرماه به دفترنمایندگی شهر مربوطه مراجعه نموده و با تکمیل فرم ثبت نام به صورت رایگان در سمینار شرکت نمایند.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :