مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

مسابقات فوتسال سازمان نظام مهندسی کشور در شهرکرد آغاز شد

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ -  ۰۹:۲۰ تعداد بازدید: 418


✅مراسم برگزاری مسابقات فوتسال سازمان نظام مهندسی کشور در شهرکرد –بام ایران  برگزار شد.

✅به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی چهارمحال بختیاری ، این مسابقات به   با حضور 16 تیم از استان‌های به میزبانی سازمان نظام مهندسی استان چهارمحال وبختیاری  برگزار می‌شود.
مسابقات از امروز (دوشنبه ) تا پنجشنبه به مدت 6 روز و در 4 گروه برگزار می‌شود که از هر گروه دو تیم به مرحله دوم صعود کرده و سپس به صورت حذفی به مصاف یکدیگر می‌روند.

بر اساس این گزارش، در روز نخست تیم‌های کرمانشاه با همدان ، بوشهر با البرز، مازندران با خراسان رضوی ، فارس با کردستان در نوبت صبح  و گیلان با گلستان ، چهارمحال وبختیاری با زنجان و اصفهان با آذربایجان شرقی به مصاف یکدیگر می‌روند.
  هفتمین  دوره مسابقات فوتسال سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور در سالن شهدای گمنام  مجموعه ورزشی  آموزش و پرورش برگزار و تا پایان این هفته ادامه دارد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :