تا اجلاس بیست و یکم

اجلاس 21 سازمان نظام مهندسی
 نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

پایان سمینار آموزشی سه روز مهندسان برق در نظام مهندسی استان گلستان

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ -  ۰۸:۴۲ تعداد بازدید: 335


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی نظام مهندسی استان گلستان، سمینار سه روزه آموزشی مهندسان برق استان گلستان به پایان رسید.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با اعلام این خبر بیان داشت آموزش از محورهای اصلی برنامه هیات مدیره سازمان بوده و از اهمیت خاصی برخوردار است. احمد تجری افزود: با توجه به امضای تفاهم نامه سه جانبه برق بین سازمان، شرکت توزیع برق و اداره کل راه و شهرسازی استان و نیز افزایش مسوولیت های مهندسان تاسیسات برقی که نتیجه اجرایی این دو موضوع، ارائه با کیفیت تر خدمات مهندسی و استفاده از ظرفیت تخصصی مهندسان است باید آموزش کافی و لازم صورت پذیرد. وی تاکید کرد سعی داریم این دوره های آموزشی با کمترین هزینه برای مهندسان برگزار شود و به همین منظور این سمینار بصورت رایگان برای شرکت کنندگان و همراه با ارائه گواهینامه معتبر بود. 
نماینده تاسیسات برق در هیات مدیره سازمان نیز با اشاره به این سیمنار آموزشی اظهار کرد این دوره طی سه روز با حضور 170 نفر از مهندسان و با تدریس دکتر شاهرخ شجاعیان عضو کمیته تدوین شیوه نامه  های شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شد. ایوب پسرک لی اذعان داشت برای عمل به دستورالعمل ابلاغی شورای مرکزی مبنی بر افزایش مسوولیت مهندسان برق اولین دوره آموزشی در سه محور براورد بار الکتریکی، مقاومن زمین- ارتینگ و همبندی انجام گردید که می تواند در عملکرد مهندسان برق تاثیر خوبی داشته باشد. وی اضافه کرد دوره آموزشی برای این رشته ادامه خواهد داشت.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :  
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور است.