تا اجلاس بیست و یکم

اجلاس 21 سازمان نظام مهندسی
 نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

معماری گیلان از ساخت و ساز بومی دور شده است

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ -  ۰۹:۱۱ تعداد بازدید: 568


رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان گفت: خبرنگاران همواره در ارتباطی دو سویه و عمیق با اجتماع زندگی می کنند و نمایانگر فکر و فرهنگ آن جامعه هستند که توسعه و تحول مرهون تلاش های شبانه روزی آن هاست.

‌به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از  ایسنا، مهندس عبدالرضا قاسمیان،‌   به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار در دیدار با خبرنگاران ایسنا اظهار کرد:جامعه خبرنگاران و اصحاب رسانه با توانایی روشنگری خود می توانند با هدایت افکار عمومی نقشی مهم در ایجاد ارتباط میان سازمان ها و مردم ایفا کرده و راه پیشرفت جامعه را هموارتر کنند.

وی افزود: تلاش صادقانه خبرنگاران در پوشش خبری فعالیت ها و رویدادهای گوناگون،جهت ارتقاء سطح آگاهی اقشار مختلف جامعه مصداق بارز خدمت ارزشمند می باشد و همواره شایسته توجه و تقدیر است.

رئیس سازمان نظام مهندسی استان گیلان گفت:خبرنگاران همواره در ارتباطی دو سویه و عمیق با اجتماع زندگی می کنند و نمایانگر فکر و فرهنگ آن جامعه هستند که توسعه و تحول مرهون تلاش های شبانه روزی آن هاست.

قاسمیان با بیان اینکه با تعامل با رسانه ها می توانیم نکات کاربردی و ایمنی را به اطلاع مردم برسانیم،تصریح کرد:در سکونت گاه های غیر رسمی در حاشیه شهرها مشکل داریم که یقینا با اطلاع رسانی صحیح توسط اصحاب رسانه می توانیم از بروز حوادث در حوزه ساختمانی پیشگیری کنیم.

وی با بیان اینکه استان گیلان از نظر استحکام ساختمان ها جایگاه خوبی دارد،افزود: متاسفانه در گیلان از فرهنگ ساخت و ساز بومی دور شده ایم، ساختمان های قدیمی ما علاوه بر معماری های خیلی خوب، استحکام خوبی هم دارند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان تاکید کرد: فرهنگسازی خیلی مهم است،اگر مردم اطلاعات و آگاهی کافی داشته باشند، قطعا ساختمان های مستحکمی خواهیم داشت.

‌در پایان این دیدار مهندس قاسمیان، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان با اهدای هدایا از خبرنگاران این مجموعه قدردانی کرد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :  
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور است.