مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

برگزاری دومین همایش بین‌المللی اقتصاد شهری

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ -  ۰۸:۲۵ تعداد بازدید: 409


دومین همایش بین‌المللی اقتصاد شهری با هدف بررسی مبانی مختلف حوزه توسعه و اقتصاد شهری در ۱۹ مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد. 


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از  پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی دومین همایش بین‌المللی اقتصاد شهری با هدف بررسی مبانی مختلف حوزه توسعه و اقتصاد شهری در ۱۹ مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

براساس برنامه‌های اعلام شده موضوعاتی از قبیل بانک و توسعه شهری، تأمین مالی شهری، زیست‌بوم شهری، اقتصاد مقاومتی و اقتصاد شهری، اقتصاد گردشگری شهری، مدیریت و خکرانی شهری، اقتصاد زمین و مسکن شهری، اقتصاد زیرساخت‌های شهری و توسعه سرمایه انسانی و اقتصاد شهری در این همایش مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

به گفته رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مسئله بازآفرینی شهری نیز در این همایش مورد بحث و گفتگو قرار گرفته و از تندیس ایران‌شهری نیز در این مراسم رونمایی خواهد شد./


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :