مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

پیام تبریک شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان به دکتر آخوندی

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ -  ۱۳:۳۱ تعداد بازدید: 1009

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، در پی انتخاب مجدد وزیر محترم راه و شهرسازی جناب دکتر عباس آخوندی ، شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان ضمن تبریک این موفقیت پیام تبریکی به شرح ذیل صادر کرد :


به نام پروردگارسبحان

پذیرش خدمت در جهت منافع ملی و شایسته مردم این سرزمین موهبتی الهی است و سعادتمندند آنان که این فرصت را در جهت تقرب به آستان خداوندتبارک و تعالی غنیمت داشته و نعمتش را سپاس میگزارند.

جناب آقای دکترآخوندی
وزیرمحترم راه وشهرسازی
حمایت قاطع رئیس جمهور معزز و رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به جنابعالی موجب خرسندی جامعه مهندسی و آرامش خاطر همه کسانی است که به توسعه و سربلندی این کشور می اندیشند.
سازمان نظام مهندسی ساختمان این موفقیت را به جنابعالی و همکاران ارجمندمان تبریک می گوید و دوام توفیقات حضرتعالی را از ساحت قدس و ربوبی مسالت می نماید.
این سازمان با دو دهه تجربه در حوزه گسترش خدمات مهندسی در سراسر کشور ، مراقبت از سرمایه های ملی و ترویج و کنترل اصول فنی ساخت و ساز افتخار دارد تا دولت محترم را در جهت تحقق اهداف و برنامه های خود، از جمله مراقبت از حقوق بهره برداران صنعت ساختمان، همراهی نماید.

                                                                   شورای مرکزی سازمان مهندسی ساختمان
                                                                                        مرداد1396


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :